Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile olan arkadaşlar belirtileri yazarmısınız rica etsem bide çatlamadan kaç gün sorma öğrendiniğinizi
Benim pek bi belirtim olmadı yani hafif etkisi olan şeyler hafif kadık ağrısı,halsizlik, bide baş dönmesi ama çok az yani oturup kalkarken namaz kılarken dönmeye benzer gariplik

Bugünü değerlendiricem zaten ama diğer günler nasıl yapmalıyım her gün mü gün aşırı mı
Bu gün beklenip yarın da devam edebilirsin sonuçta dünü değerlendirdin bence beklemen daha iyi olur henüz pik değil hem kalite artsın spermde

Ben dün buraya test fotoğrafı atmıştım 2 gün sonra yapacaktım dayanamdım şuan adete 5 6 gün var artık garantidir dimi bugün ki çizgi daha belli gibi geldi üstteki dünkü alt bugün yaptığım ikiside 5 dk çıktı ilk idrar değil, acaba ben mi net görmek istediğim bu kadar belli geliyor çizgiler
Bence gayet belli canım çizgi kan ver inşallah bebisin seninledir

Canım benim 🥰 akşam değerlendiricem yarın daha koyu çıkar heralde yarında değerlendiririz yarından sonra gün aşırı mı her gün mü yapayım
pik olduğu gün ve silikleştiği yani çatladığı gün de dahil 3 gün ara vermeden değerlendirin diyor.ben de videolardan bakıyorum. inş. yanlış bilmiyorumdur.

Amin inşallah 🙏🏻 ❤️ belirtiye takılma, arkadaşım hiç belirti görmeden adeti gecikti diye test yaptı 5 haftalık hamileymiş meger 😁 umut her zaman var inanıyorum
Yok zaten belirtiyi bu ay bıraktım 😅inşallah inşallah aynısını ben yaşarım 🥰var gerçekten inşallah bizede nasip olur en hayırlı zamnda

Merhaba ^^ biz de bu ay denemeye başladık ama ben ilk aydan strese girmeye başladım, kafamda sürekli bu konu var. 29 yaşındayım, pcos ve insülin direncim var. Biraz da bu yüzden beklentiye girer girmez böyle oldu sanırım. Başka bir şeyle uğraşayım diyorum bir bakmışım buradayım:))
Aynı ben gerçekten yapma üç aydır bu haldeyim😅😅

X