Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 20 Ocak ama erken geç şimdi tam zamanı tüm testleri yaptım negatif:) o sebeple Şubat 20 yi bekleyeceğim kesin yaş 41 . Femara kullanıyorum 3 aydır, ilk ay hamile kaldım 6 haftalıkken kimyasalla sonlandı. 7 aydır istiyoruz.kısmet

Bat 15 ocak
Bu ay kimyasal gebelik geçirdim
1 ay beklemiş olcam bu ay adet olduktan sonra düşünücem inşallah.
Yaş 26
Yaşayan bilir nasıl stresli olduğunu tam hamileyim diye sevinip hayaller kurarken hüsrana uğramak. Çok geçmiş olsun ikimize de

Merhabalar hayırlı akşamlar oksun inşallah bat 9 Şubat,22 yaşındayım yalnızca folik asit kullanıyorum, kürtajdan sonraki ikinci deneme olacak bu ay hepimiz hayırlı haberler alırız inşallah
Merhabalar hayırlı akşamlar oksun inşallah bat 9 Şubat,22 yaşındayım yalnızca folik asit kullanıyorum, kürtajdan sonraki ikinci deneme olacak bu ay hepimiz hayırlı haberler alırız inşallah

Başarılar:) bende bu ay korunmasız deniyorum ama sperm biraz yanma yapıyor bunu sizler de yasıyor musunuz? Ilhitap vs.yok çünkü kontrole gittim gebelik düşününce
Eşinizin beslenmesiyle alakalı muhtemelen bende de ara ara oluyordu doktorum eşin acıyı ve aşırı asitli içecekleri azaltsın demişti benim eşim acıyı baharatı ve kolayı çok sever

İnşallah hamilesindir

merhaba amh kaç çıkmıştı

Merhaba tedavi oldunuz mu?

Ben anestezisiz yaptırdım normalde ağrı sızı yoktu sonra bi tüp biraz tıkanıklık onu açıyorum sık dişini dedi . Bitsin artık diye gözümden yaşlar geldi.1000tl idi

Ben anestezisiz yaptırdım normalde ağrı sızı yoktu sonra bi tüp biraz tıkanıklık onu açıyorum sık dişini dedi . Bitsin artık diye gözümden yaşlar geldi.1000tl idi
Ya bilmiyorum bakacam artik yani bebeğim için her şeye katlanmaya razıyım ama iste korkuyorum gerçi beni çok korkutular

Bat 15 Şubat
Benide eklermisniz
Yaş 26
İnfolic
Ovulasyon laboquick kullanıyorum
2 bucuk senedir istiyoruz
Bende pko var eşimin ileri hız düşük
İnşallah hepimiz Şubat ayında güzel haberler alırız

Günaydın arkadaşlar sizden bisey istiyebilirmiyim ben yine tahmin etigim gibi yine bu ay olmadı doktorada randevu aldım ama bi ay sonraya verdi yoğun olduğu için ama ben bu ayın böyle boş geçmesini istemiyorum önereceğiniz bisey varmi hamileliği artırmak için ne yapmalıyım bide size bi sey daha soracam benim bi arkadaşım var doktor ona sanırım ya rahimde yada rahim dışında yağlanma var dedi bebegin oluşması zormuş dedi arkadaşımda o kadar kilolu degil yani sizce doktorun dediği doğrumu yani bebegi olmazmı

Merhaba BAT 14 Şubat, 27 yaşındayım. Takviye ilac kullanmıyorum. İnnovita marka testle takip ettim geçen ay yumurtlama olmadı. 1 aydır çocuk istiyoruz ilk deneme başarısız oldu çünkü yumurtlama olmadı. Sağlık sorunumuz yok diye biliyorum doktora evlendikten sonra gitmiştim sorun yok demişti. Beni de eklerseniz sevinirim

Ekledim canım hoşgeldin. Sağlık sorunun prolaktin yüksekliği sanırım. Çok mu fzla doktor gebeliğe engel bi durum falan var dedi mi?
teşekkür ederiiim :)) benim sorunum 19 yaşımdan beri var açıkçası - prolaktin o kadar yüksek ki hipofiz bezinde tümör var (iyi huylu). ondan yıllardır dostinex kullanıyorum ama doktor bir sorun olmayacağını söyledi.

Merhaba kızlar, bat 27 Ocak 30 yaşındayım folik asit kullanıyorum 2 hafta oldu. 2. Gebelik isteyişim. 5 aydır istiyorum. Bu ay ovulasyon testi yaptım ama markası aklımda değill bende size katılmak istiyorum herşey gönlümüzce olsun

Acaba çatlama olduğunda t nin iyice silik olması mı gerekiyor

Eklentiler

• 03A00D04-D92C-4274-89BF-CB6BAD7667E6.jpeg
    157,9 KB · Görüntüleme: 49
Agrisiz olani yaptirisaniz sifir aci. Hic korkulacak birsey degilmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…