Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni listeden çıkarabilirsiniz . Bugün yani tam gününde regl oldum Hamilelik haberi veren arkadaşlarım hepinizi tebrik ediyorum , umarım sağlıkla kucaklarsiniz bebeklerinizi. Tek çizgiyi gören ya da henuz bat gelmemiş olan arkadaşlarıma da kolaylıklar ve çift çizgiyi en kısa zamanda gormelerini diliyorum Stres yok ! Herşey güzel olacak

Taşınma sırasında hamile kalıyorlar genelde canim insallah olur

Hakkında hayırlısı olsun insaAllah bizide haberdar et

5 dakikada çıktıysa ve pembelik varsa o zaman büyük ihtimalle pozitif canım ..

Ben de bu konuda kararsızım ama yaptirmicam aşıyı. Biz de 10 aydır deniyoruz ha deyince olmuyor. 31 yaşındayım ben de. Maskeli gideriz artık Okula. Aşının belirtisi ne olacak belirsiz
ladymiracle ayni kaygiyi tasiyorum ben de 4 ay denedim ama butun cocuk surecini tatilleri ayri kalmalari da sayarsak 10 ay olacak neredeyse deneyeli. Dolayisiyla biraz yıprandım. Ustune aşı meselesi uzattikça uzatacak diye korkuyorum. Hayirlisi olsun ama aşıyı reddedeceğim sanirim.

Arkadaşlar ben geçen ay yumurtlama görmedim görmedim diye de testi bıraktım ve regl de oldum zamanında. Acaba yumurtlama olsa benim takip etmediğim zamanda döllenmiş olsa ben yine de adet görür muydum yolda gelmez miydi

Son 2 aydır bende bu durumdayım. Test yaptım ama bi türlü pik olmayınca bıraktım bende ama adetim de düzenli gününde olurum. Anlamıyorum bende bu ay adet biter bitmez başlayacağım testlere ve bir sonraki adete kadar devam edeceğim bakalım neler oluyor artık başka çare kalmadı

Kistten falan şüphelenmeye başladım da inşallah bir şey yoktur bu ay adet gorursem bir doktora gideceğim sanırım en son 1 sene önce genel kontrole gitmiştim

Kistten falan şüphelenmeye başladım da inşallah bir şey yoktur bu ay adet gorursem bir doktora gideceğim sanırım en son 1 sene önce genel kontrole gitmiştim
Ben adetin 2. Günü gittim hiç kist mist bişey yok herşeyyolunda dedi açıkcasıbende kist falan var diye düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…