Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımcımm benide eklermisin buraya. Burdan eksik kalmıyım
18 şubat bat. 25 yaşındayım. Klomen,femara,matofin, regenesis max kullandığım ilaçlar, 16 aydır istiyorum, pko ve 2 dış gebelik sorunum var

Hayırlısı olsun geç döllenmedir belki de Rabbim isteyen herkese hayırlı bebişler nasip etsin inşallah burda ki yazan arkadaşlarımıza hep dua ediyorum
Benim bu ay ilk denemem oyle bisi olursa mucize olue ben biraz umutsuz vakayim acikcasi

Benim bu ay ilk denemem oyle bisi olursa mucize olue ben biraz umutsuz vakayim acikcasi
Bende düşükten önce ilk denemede kalmıştım baya bi şaşırmıştım, maalesef 8+ 5 te sonlandı, bu da düşükten sonraki ikinci denemem ama oldu gibi görünüyor nasip yani olabilir bazısı kolay oluyor

Pko var bende sanmiyorum boyle kolay olucagini yasim kucuk belki bi ihtimal

Ben de sabah Ovulasyon testi yaptım çizgim çıktı gebelik gösterecek mi diye çok merak ediyorum açıkçası bir tane daha var onu da yarın yapayım dedim,pazar günü de erken gebelik yapacağım pazartesi bat günüm

Eklentiler

• 08F671D2-7A45-4973-A38A-F8A3E1D6EA57.jpeg
    19,9 KB · Görüntüleme: 96
Aynı şey bende de var. Bat 14 şubat, 29 ocak yumurtlama günümdü. Yumurtlama günümden beri şişkinlik, kasıklarımda ağrı, uyku hali,hafif mide bulantıları vs var. Psikolojik mi farklı bi sorun mu var bilemedim. hamileysem şimdiden belirti vermesi imkansızdır diye düşünüyorum. Bilmiyorum kafam çok karışık. Heveslenmek istemiyorum yine sonra çok üzülüyorum.

Aynıyım ya inan ki bilmiyorum ne olacak dusunmeyeyim kafamı dağıtayım diyorum ama yok hiç aklımdan çıkmıyor bende hiç heveslenmek istemiyorum

Canım senin de mi pozitif?Çok silik gorunuyor çizgi.Vardir inşallah ..
Ben testi akşam yaptım yani buraya atmadan 10 dakika önce ve adetime 6 7 gün var fotoğrafta dahada silik duruyor ama pembemsi ince bi çizgi var be 5 dk da belirdi pozitif diye düşünüyorum erken yumurtladığım için erken yaptım testi

Benim hep pozitif cikiyo ama gebelikde yok batb16 gun geçti

19 yasindayim 6 aylik evliyiz bende 1 yil omasin diyodum icime dustu bir bebek aski biraktik korunmayi nasip baklm
Aynı ben ya bende bu ayın 7sinde yedinci ayımı doldurcam 19 yaşındayım üçüncü ayim bi ay istiyorum inşallah olur bende bir yol olmasın istedim sonra vaz geçtim bebek aşkı şimdi benden çıkıyor vala istemdim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…