Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım cakşır suyunu biz içmiyormuyuz

O kadar aynıyız ki sizinle, şu yazdıklarınızı okuyunca kendimi görüyorum resmen. Kilomuz bile aynı, boyum da kısa olduğu için şişkoluk unvanına erişmiş bulunmaktayım. Biz de temmuzdan beri korunmuyoruz. Adetlerim filan da düzenli. Ama işte olmuyor.

canım tabi kan testne git, bir de ev taşıyorum demişsin, cok ama cok dikkat etmen lazım. Pıt diye düşüverir yoksa...

Pko oldugunuzu nasıl öğrendiniz karin ultrasonu mu vajina mi kanda mi? Kanda ise hangi değerlere baktılar

Belki yumurtlama zamanınızı kaçırıyorsunuzdur, ovülasyon deneyin :)

Pko oldugunuzu nasıl öğrendiniz karin ultrasonu mu vajina mi kanda mi? Kanda ise hangi değerlere baktılar
Benim ultrasonda gorundu önce daha sonra doktor kan testi istedi kanda hersey normal sadece goruntusu var hormon testi yapiyorlar

Preseed jel olabilir canim. O sperm dostu diye geçiyor. Ama o da kaliteli kalitesi spermin hepsini tutuyor zararlı dediler.biz de baslarda hep kullandık kaygamlastirici ama zararlı dediler öldürüyorsun. O yuzden bıraktık zorla. Ama lazim. Basta su kullanıyorum suan ins bi zarari yoktur.

Test sonucu çıktı 0.100 maalesef negatif
Ah kuzum.. üzülmemeye çalış hasta olunca da yenileniyoruz yeni kapılar açılmış gibi düşün zafere kadar devam :) güldüreyim seni. İnan bende çok kötü olmuştum dün 2 seneye yakın uğraşıyorum.. yanlz değilsin hepimiz uğraşıyoruz. Üni öbür aya umut yükleyeceğiz simdi. Bende öbür ay için hastaneye gitcem mesela doktor ne dicek bakalım aylardır gitmedim 2 femera ve çatlatma tutmadı ara vermiştim. Sen ne zamandır deniyısun

Ben su an resim gormuyorum xanim eklersne bakarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…