Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba listede ben vardım ancak güncelleme yapabilir miyiz. Prolaktinim 32 cıktı dr ilac yazmıştı ama kullanmanı gerek görmüyorum dedi. Icim rahat etmedi aradım çünkü epey gogus agrisi hissetmeye basladim. Velhasıl Dostinex basladim 8 gün günde 0.5 mg kullanıcam.

Kızlar selam. Ben de bu ay ovulasyon testi yapcam sipariş verdim geldi markası laborquick. Gelecek hafta başı da Dr a muayene olmaya gidicem bir sorun problem var mı diye. Bu arada folbiol folik asit takviyesi alıyorum. Newmooncum güncelleme yapar misinn

Merbaha canım benide eklermisinnn inşallah banada uğurlu gelir
Beklenen adet : 1 Şubat
Yaşım : 25
Kullandığım İlaç : Glifor ve İnofolic Combi
Ovü.Markası : Labaquick
6 aydır istiyoruz.
1 kimyasal geçirdim

güncelledim canım her ikinizide. :)

ekledim canım inşallah güzel haberler alıcaz ben inanıyorum. :))

ilk kez deniyorum bende bu ay, bir sorum olacak hiç yanmanız oluyor mu biz ilk kez korunmadığımız için vücudum alışkın değil diye mi oldu acaba

28.02.21
22 yaşındayım folibol kullanıyorum
6 Aydır deniyoruz

ilk kez deniyorum bende bu ay, bir sorum olacak hiç yanmanız oluyor mu biz ilk kez korunmadığımız için vücudum alışkın değil diye mi oldu acaba
Oluyor canım, kaşıntı ile birlikte ise mantar vb olabildiğine ona dikkat et kaşıntı olursa hemen önlem al yayılmasın. Diğer gibi de sanırım tahriş oluyor o yüzden bir yanma oluyor hiç korunmadım, arada oluyor benim de

Bat 8 Ocak
26 yaşındayım.
Folik asit olarak folden kullanıyorum ve bugün klomene başlıyorum.
Laboguick ovülasyon testi kullandım Eylül ve Ekim ayında.
1 yıldır bebeğimizi bekliyoruz

Anestizili cektir canim hic bisey anlamazsin kalkinca hafif agri ve kanama oluyor o kadar. Ben 2.300 liraya ozel hastanede cektirdim malesef cok pahaliydi cunku kucuk bir sehirde yasiyorum alternatif az diye galiba.

Arkadaslar merhaba anlayan varsa yardimci olabilirmi adetimin 2.günü yaptirdigim hormon testi sonuclarim
Lh 5,62
Fsh 6,81
Tsh 4,48
Freet4 0,90
Prolaktin 12,04
Estradiol 45,94
Canim sadece tsh biraz yuksek gibi gebelik icin 2 civari olmasi oneriliyor. Dilerseni bir doktora danis

Benim subat ayi regl tarihim degisecek galiba,
2 gun gecikti reglim 13 unde olmam gerekiyordu bekle dur simdi

Doktora sordum normal dedi canım gebelik duruminda yuksek olmasini istemeyiz dedi
Canim bana da bir doktorum boyle demisti benimde 4.7 idi ama ozaman bebek dusunmuyorduk. 4.7 iken bu sekilde gebelik olmasini istemeyiz riske atar oyle bir durumda tekrar kontrol edilip ilac baslanmali demisti.
Ben sonrasinda bebek dusunmeye karar verdigimizde bir arastirma yapmistim tsh yuksekliginde gebe kalmak zorlasiyor diye oyuzden gidip tekrae test olmustum 2.5 cikmisti.
Senin de bilgin olsun gercekten zorlastiriyor mu bilmiyorum ama oyle hilgiler vardi. Ne zamandir dusunuyorsunuz ya da deniyorsunuz ?

2 ay oldu canım Sen ne zamandir dusunuyorsun

2 ay oldu canım Sen ne zamandir dusunuyorsun
Daha cok yeni canim ozamam hic bir sorun yok denemeye devam insallah cok bekletmeden gelir ..
8 aydir deniyoruz bir sorunumuz yok cok sukur ovulasyon testi ile takip ediyorum yumurtlamalari ne zaman kavusacagiz bilmiyorum insallah artik tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…