Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha cok yeni canim ozamam hic bir sorun yok denemeye devam insallah cok bekletmeden gelir ..
8 aydir deniyoruz bir sorunumuz yok cok sukur ovulasyon testi ile takip ediyorum yumurtlamalari ne zaman kavusacagiz bilmiyorum insallah artik tez zamanda
Yas kac canım senin Benim 2.gebeligim bir kizim var 3 bucuk yasinda dedik zamani geldi ama o bize gelmeye niyetli degil pek

Yas kac canım senin Benim 2.gebeligim bir kizim var 3 bucuk yasinda dedik zamani geldi ama o bize gelmeye niyetli degil pek
27 yasindayim canim sen ? Masallah Allah bagislasin kizin hemen olmus muydu ? Bu bebiste cok bekletmez bence cunku zaten senin bir tane oldugu icin cok stres yapmazsin bizim gibi akisa birakabilirsin rahatca

27 yasindayim canim sen ? Masallah Allah bagislasin kizin hemen olmus muydu ? Bu bebiste cok bekletmez bence cunku zaten senin bir tane oldugu icin cok stres yapmazsin bizim gibi akisa birakabilirsin rahatca
Bende 27 canım ilk bebegimde 1 ay sonra oldu dedigin gibi cok stresliyim hatta adetim gecti 6 gun sonra ogrendim .bilmiyorum cnm doktor testler esim kiziyor stres yapiyorsun diye

Bende 27 canım ilk bebegimde 1 ay sonra oldu dedigin gibi cok stresliyim hatta adetim gecti 6 gun sonra ogrendim .bilmiyorum cnm doktor testler esim kiziyor stres yapiyorsun diye
Testlerin cok iyi cikmis hic dert etme zaten bebegin var rahat ol canim , bak burda biz de kendimizi yedik bitirdik ben her tahlile girdim fakat esim heniz girmemisti daha yeni evliyoz daha yeni deniyoruz diye inat etti 8 ay oldu bile dile kolay tabi haftaya esimde test vericek bakalim ne cikacak

Haklisin canım rabbim evladima uzun omurler versin sizede en kisa zamanda versin anne olmakcok farkli birsey birde kür falan denedinmi cnm

Haklisin canım rabbim evladima uzun omurler versin sizede en kisa zamanda versin anne olmakcok farkli birsey birde kür falan denedinmi cnm
amiiin amiiin Evet canim denemisttim, testere disli aslan pencesi kuru yaptim bir kez de caksir otu suyu denemistim.
simdi propolisli polenli karisimli bala basladim bakalim , esime de keciboynuzu kuru yapiyorum bu 3. Ayi insallah etkisi olur vesile olur

Insallah canim Ben de doktora gittim bugun klomen Verdi hamileligi hizlandirmak icinmis Sen kullandimi klomen kararsizim biraz esime dedim cok kizdi kendine eziyet ediyorsun boşu bosuna ilac kullanmak ne dir diye.kiz kardesim kadın dogum ebesi oda kizdi kullanma bi Sorun yok ki diye

Anestizili cektir canim hic bisey anlamazsin kalkinca hafif agri ve kanama oluyor o kadar. Ben 2.300 liraya ozel hastanede cektirdim malesef cok pahaliydi cunku kucuk bir sehirde yasiyorum alternatif az diye galiba.
Ya bakacam artık doktora gitigimde ona soracam gerek varmi diye yaptır derse yaptıracam çok tsk ederim yardımcı olduğunuz için ❤❤❤

28.02.21
22 yaşındayım folibol kullanıyorum
6 Aydır deniyoruz
Bat 8 Ocak
26 yaşındayım.
Folik asit olarak folden kullanıyorum ve bugün klomene başlıyorum.
Laboguick ovülasyon testi kullandım Eylül ve Ekim ayında.
1 yıldır bebeğimizi bekliyoruz
Ekledim sizide kızlar hoşgeldiniz :) İnşallah güzel haberler aldığımız bi topiik olur.

çok sağ ol :)..muayene oldum mantar falan yoktu heralde o sıvının içindekiler alışkın olmayınca yakıyor ilk aylarda öyle duydum

newmoon10 merhaba Kasım ayı topiğinde bende vardım orada çok hamile kalan arkadaşlarımız oldu fakat daha bize nasip olmadı ben büyük ihtimal adet olucam şubata kalıyor ümitlerim şimdiden adımı yazdırayım
Bat 17.02
22 yaşındayım
Folıc-1 kullanıyorum
Ocak ayı laboquick marka ovulasyon testi kullandım fakat olmadı galiba
3 aydır deniyoruz 3 ay önce düşük yaptım
Herhangi bir rahatsızlığım yok

Benimde eklermisniz bat 10 şubat 27 yaşındayım kullandığım ilaç yok bu ay 2.denemem ol ucak insaallah laboquick marka ovulasyon kullaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…