Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1- Adet bitiminden 2 gün sonra bir gün durup bir gün birlikte olduk hangisinde tuttu bilmiyorum çünkü 2 hafta bu şekilde birlikte olduk :)

2- 5 Gün sürüyor hatta 5. gün bitmek üzere oluyor ama düzenli değildi adetlerim.

3- Yumutlamayı doktor takibi ile yaptım

4- Gebelik belirtisi çok azdı anlamadım bile hatta ümidim yoktu benim kasıklarım ağrıyordu birde sonradan göğüslerim ağrıdı ama geçen ay da bu belirtileri görüp hasta olmuştum :) o yüzden de ihtimal vermedim hamile olduğuma başka hiç bir belirtim olmadı

5. Ben 5 gün gecikiktim doktorumla konuştum önce idrar testi istedi silik bir çizgi oldu sonra da kan istedi kan sonucum da 200 civarlarındaydı

Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben 1,5 senedir uğraşıyorum inanın :) size de bol bol dua edicemmm

canm tekrar hayrlı olsun , yumurtlama takıbını doktorla yapmışın klomen bıse kullandnmı

Bat 10 Şubat olup belirti yaşayan var mı kızlar
Merhaba;
Benim beklenen adet tarihim 12 şubat şu yumurtalama gününü bi türlü ya denk getiremedim ya anlamadım ıkı program ındırım tahmını yumurtlama günü için biri
24 ile 29 u arasında dıyor diğeri 25 i ve 31 i diyor bende aşağıdakı sekılde yaptım çok ara vererek yaptım bılıyorum enazından gün aşırı yapmam gerekıyordu
23/01/2021,28/01/2021.31/01/2021 de denemelerim oldu acaba olmusmudur.

Ovulasyon testi kullansan canım daha garanti olur işin programla uymuyo öncesinde yazmıştım benim programda olan yumurtlama günümden 1 hafta önce yumurtluyormuşum onu öğrendim bu ay .gttigdyr da çok uygun fiyatlar ben 20 gebelik 10 ovu testini 37 ye falan aldım .test yapmadan kendinde anlayabilirsin akıntından falan .inşallah olmuştur güzel haberlerini verirsin sende

aa ciddimisiniz şuan sizden öğrendim ozaman adet olursam önümüzdeki ay ovulasyon testi alayım size zahmet olmaz ıse acıklarmısınız nasıl kullanıcam mesela 12/02/2021 hasta oldum dıyelım ve 4 gün suruyor adetlerım cok duzenlı bu arada bu testı nasıl kullancam

Aynen canım bende öyle yasadim
Canım adet gecincemi değerin 500 cıktı benim adete bir gun kala 220 cıktı
Benim beklenen adeti 4 gün geçince 164 çıktı çok düşük oğlumda 1 gün geçti 370 di birde şey soracağım 2 günde bir iki katından fazla yukselmede yapabilir mi

Kızlarrrrrrr Hamileyimmmm :))))) newmoon10 çok mutluyum çooookkkk
canım benim çok sevindim seni kasımdanda hatırlıyorum ordaki topiğimde de vardıın :)
Benim içinde bol bol dua et olur mu, bu kadar pozitif enerjiyle açıyorum bu topikleri bir sürü gebelik haberi alıyorum inşallah bende size böyle güzel haber verebilirim. :) İnan kendim hamileymişim gibi sevindim senin adına resmen beraber çıktık bu yola gibi oldu :) sen ve S Sardunya21 ikinizde kasımda vardınız ikinizden de güzel haber aldım. Çok mutlu oldum. :)
Allah ikinizinde sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah. Bende bu ay femara kullandım ancak ara ara sağ kasık ağrısı dışında hiç bi belirtim yok birazda akıntım var tabi :)

Tebrik ederim sağlıkla büyütün inşallah darısı başımıza

Hayır beklemedeyim test yapmaya cesaretim yok regl de olmadım sol göğsümde ağrı vardı geçti dün gece o kadar stresli bir uyku uyudum ki bugün baş ağrısı bırakmadı ne yapsam bilemiyorum
Canım, ben halen regl olmadım bekliyorum. Test yapmayacağım, haftaya bakarım doktoroumu ararım kan vermeye gel derse gideceğim. Çok yakın arkadaşım yine 14. günü test yapmıstı negatifti regli gecikince bir hafta kadar kan verdi ve gebe olduğunu öğrenmişti, çok şaşırmıştı çok mutlu olmuştu. Az kaldı inşallah biz de sevineceğiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…