Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdiden stres yapma canım daha zararlı inşaallah en yakın zamanda alırsın kucağını,ben ne yapayım 8 yıl oldu😢
Canim insallah sanada tez vakitte nasip olsun hep icimden geciririm Allahim senelerdir isteyenler var biz 2 3 ay olmayinca karalari bagliyoruz. Tup bebek denediniz mi peki? insallahhh nasip olur icten soyluyorum inan🤲🏻

Aynen canım bende öyle yasadim
Ben idrarda öğrenmeden önce çok nefesim daraliyordu gerçi yine öyle ama az bide gece resmen ateşim çıkıyor gibi yanıyor vücudum özellikle göğüslerim mastıt olmuş gibi oluyor
Kızlar kan testim çok şükür değerim 500 çıktı, Allah burda bekleyen Herkese nasip etsin, soğan kürü yapmıştım iki günde bir ama, çok fazla akıntım olmuştu o hamile kalmama sebep vermiş olabilir, bence soğan kürüne şans verin derim ❤️ birde yumurtlama masajı iyi geldiğini düşünüyorum. İnstagram da birgebeningunluğu diye sayfa var takip etmenizi öneririm.
Canım adet gecincemi değerin 500 cıktı benim adete bir gun kala 220 cıktı

Canim kür falan denemeden direk doktora bir genel muayene gibi git tabiki. Kürler sen bilmeden hormonlarini yukseltir iyice karmasık hal almasin. Ben aralik ayinda doktora gittigimde dedigim sey gebelik dusunuyoruz saglikli bir gebelik istedigim icin muayene olmak istedim birde ilac takviyesi istiyorum dedim. Adetim biteli 4 gun olmustu yani 9.gun hem yumurtalarima bakti gelisiyor mu diye hem folik asit verdi eger 1 sene olmadiysa normal yoldan deneyin, 1 seneyi asarsa gerekli testlerin yapilmasini isteriz dedi. Once iyi bir doktor canim☺ Reglken masaj yaptim sonrasinda da yaptim sayet bu ay tutarsa etkisi var demek ki. Masajida anlatirim canim istersen
Bende o şekilde gideyim demi doktora kist var doktorun biri 6 aya kendiliğinden olmazsa gel dedi bide hormon testi falan vermeyeli uzun zaman oldu bende bi baktirayim canım senin gibi söyleyim doktora şu folik asidi her yerde duyuyorum belki bana da verirse

Bütün hormonlara baktırın alttan muayene olun âdetin 3. Günü gidin doktora. Eşinize sperm testi versin bencr.. Ebru Ceylan diye bir ebe var Instagram da onun yumurtlama masajı var ben bu ay denedim sizde deneyin derim
Evet onu yapcam kuzu adetim olursa şayet gitcem işte canım gerekli muayeneyi olurum inşallah ki adetim olmaz

Masaj ne masajı yaptin canim
Canim youtube arama kismina dogurganlik masaji yazinca ebru ceylana ait video cikiyor regl sonrasi yumurtlamaya kadar gunluk 15 dk yapilan onu yaptim ama her gun devam edemedim. Birde reglken yapilan masaji var onu yapmistim hem sokturucu hem yumurtlama tetikleyici izlerseniz ikiside var ☺

Bende o şekilde gideyim demi doktora kist var doktorun biri 6 aya kendiliğinden olmazsa gel dedi bide hormon testi falan vermeyeli uzun zaman oldu bende bi baktirayim canım senin gibi söyleyim doktora şu folik asidi her yerde duyuyorum belki bana da verirse
Tabi canim folik asit onemli benim 2.kutum oluyor neticede bebegin sagligi icin kullaniliyor. Ozele gidiyorsan testlerini aile hekiminde yaptir bence benim ki ozel pahali oluyor aile hekiminden yaptirirsin 6 ay gebelik olmazsa demisti. Hemde genel bir muayene yaptirirsin🌸

Adet tarihim 7 benimle ayni tarihte adet olanlar yazabilirmi belirtilerini ayin 1 erken gebelik testi negatif cikti yorumlari okuyunca umudumu kesmedim adet tarihini bekliyorum simdide adet belirtilerini takip aldim bende en belirgin ozellik bas agrisi 3 hamileligim olucak vucudum evrimmi geciriyor tum belirtilerim yok olmus gibi sadece ayak usumesi yumurtlama gunundendirde sirt agrisi umudu kestim sanki
Canım benim 7 şubat adet olacak gibi sancı giriyor arada 1 haftaya yakın böyle oldu bi iki günde göğüs uçlarım aşırı derece belirgin oldu onun dışında sık idrarim var ama enfeksiyondan olabilir bide sanki arada bi iç bulantim oluyo gibi hissediyorum akıntı da normal işte hayırlısı bakalım nasip

Tabi canim folik asit onemli benim 2.kutum oluyor neticede bebegin sagligi icin kullaniliyor. Ozele gidiyorsan testlerini aile hekiminde yaptir bence benim ki ozel pahali oluyor aile hekiminden yaptirirsin 6 ay gebelik olmazsa demisti. Hemde genel bir muayene yaptirirsin🌸
Özel o şekilde bakar mı kuzum ben devlet hastanesine gidiyorum bide bizimkiler hormon testi almıyor aile hekimleri

Kizlar sanki ikinci.cizgi var hayalet ne diyosunuzzz bi bakarmisiniz😍

Eklentiler

• 20210203_095654_001.jpg
    20210203_095654_001.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 61
Canim youtube arama kismina dogurganlik masaji yazinca ebru ceylana ait video cikiyor regl sonrasi yumurtlamaya kadar gunluk 15 dk yapilan onu yaptim ama her gun devam edemedim. Birde reglken yapilan masaji var onu yapmistim hem sokturucu hem yumurtlama tetikleyici izlerseniz ikiside var ☺
Aa ilk defa duydum tesekkurler canim bakayim.ben de hemen 🤗

X