Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet aslında olabilir bu ay da bi geçsin de ondan sonra gelirim inşaallah peki seni bi sefer de mi hamile kaldırdı? bide nasıl bi tedavi yapıyor canım
canım b Aynı canım benimde öyle rahim açılıyo

Bütün hormonlara baktırın alttan muayene olun âdetin 3. Günü gidin doktora. Eşinize sperm testi versin bencr.. Ebru Ceylan diye bir ebe var Instagram da onun yumurtlama masajı var ben bu ay denedim sizde deneyin derim

Kızlar RÜYAMDA 2 farklı gebelik testi yapıyordum ve net çift çizgi görüyordum. Hayır olsun inşallah. Siz neye yorumluyorsunuz?
Bende aynı senin gibi sürekli bi hamile olduğumu görüyordum en başta daha rüyamda hep bi erkek bebek verdiler kucağıma rabbime bin şükür 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim ve bi oğlum oldu şükürler olsun şimdi ikinci bebek için uğraşıyoruz bklm senin rüyanda hayra çıksın hayırlısı ile inşallah al kucagina

Yaaaa inşallah hepimiz için nasip olsun. Teşekkür ederim yorumun için.

Kızlar adete Bi haftam kaldı kan testi yaptırsam cıkar mı? Ağrılarım cok fazla dayanamıyorum artık Bi an önce ögrenip rahatlamak istiyorum (

İlk hamileliğimde ovu testi ile hamile kaldım .Dediğiniz gibi takvimle karsilastirdigimda tutmadı .Ovu testini ilk kullandigim ay hamile kaldım .Bu ilk denememiz .O yüzden almadım.Gebelik oluşmaz ise diğer aya sipariş veririm ben de

Adet tarihim 7 benimle ayni tarihte adet olanlar yazabilirmi belirtilerini ayin 1 erken gebelik testi negatif cikti yorumlari okuyunca umudumu kesmedim adet tarihini bekliyorum simdide adet belirtilerini takip aldim bende en belirgin ozellik bas agrisi 3 hamileligim olucak vucudum evrimmi geciriyor tum belirtilerim yok olmus gibi sadece ayak usumesi yumurtlama gunundendirde sirt agrisi umudu kestim sanki

Merhaba kızlar Bat 31 ocak dün hafif kahverengi akıntı oldu bugun de yine hafif kahverengi akıntı var.. Böyle bir durum yaşayan var mı acaba..

Merhaba kızlar Bat 31 ocak dün hafif kahverengi akıntı oldu bugun de yine hafif kahverengi akıntı var.. Böyle bir durum yaşayan var mı acaba..
Bat geçmiş test neden yapmadınız ?Varsa mutlaka çıkar .Adet sokuluyor olabilir .Adet öncesi akintidir .Yerleşme kanaması yaşadım .Yerleşme kanaması daha önce yasaniyor .Yine de test yapın derim .Belirtiniz var mı??Hayırlısı ile gebesinizdir inşallah ..

3 gun gecikmis adet gununuz kan testi vermeniz daha saglikli olur gec dollenmisse ilk kanda cikar sonra idrarda yerlesme olsa bile 3 4 gunde idrarda cikar stresli

3 gun gecikmis adet gununuz kan testi vermeniz daha saglikli olur gec dollenmisse ilk kanda cikar sonra idrarda yerlesme olsa bile 3 4 gunde idrarda cikar stresli

Benim en son adet günüm 29 Aralık idi 6 gün sürdü. Bekliyorum hala olmadım bü düzensiz döngü çok sinir bozucu. Bu ay her zamankinden fazla ilişkiye girdik yumurtlama günleri düşündüğüm günleri de değerlendirdim bu ay birşry çıkmazsa ovülasyon takibi yapmayı düşünüyorum ilk defa. O da olmazsa dr yolu gözükür

İnşallah bu ay hamile kalırız bende ilkkez kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…