Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yüreğinize sağlık Hamilesiniz duanız kabul olur inşallah sizde yavrunuzu sağa salim kucağına alırsınız

Merhaba benimde 5 i test yaptınız mı kızlar? Ben 4 tane yaptım 4de negatif
Benim bata daha var canim gecmis aylarda aralik olmasi lazim yapip siteyede koymustum bu erken gebelik testlerine guven olmuyor malesef. En guzeli regl gununu beklemek zor ama uzulmemek adina beklemek daha iyi☺

Benim bata daha var canim gecmis aylarda aralik olmasi lazim yapip siteyede koymustum bu erken gebelik testlerine guven olmuyor malesef. En guzeli regl gununu beklemek zor ama uzulmemek adina beklemek daha iyi☺
Bende öle düşünüyorum regl zamanımı beklicem geçerse yapıcam

Çok haklısınız ama insan her ay bir ümitle bekliyor ve günler yaklaştıkça acaba mı diye tereddüt edip teste vuruyor kendini ve sonucu görünce yıkıma uğruyor. Çok az kaldı benim sabretmeyi deneyeceğim ama adet sancılarım başladı o yüzden umudu kestim

Canim kür falan denemeden direk doktora bir genel muayene gibi git tabiki. Kürler sen bilmeden hormonlarini yukseltir iyice karmasık hal almasin. Ben aralik ayinda doktora gittigimde dedigim sey gebelik dusunuyoruz saglikli bir gebelik istedigim icin muayene olmak istedim birde ilac takviyesi istiyorum dedim. Adetim biteli 4 gun olmustu yani 9.gun hem yumurtalarima bakti gelisiyor mu diye hem folik asit verdi eger 1 sene olmadiysa normal yoldan deneyin, 1 seneyi asarsa gerekli testlerin yapilmasini isteriz dedi. Once iyi bir doktor canim☺ Reglken masaj yaptim sonrasinda da yaptim sayet bu ay tutarsa etkisi var demek ki. Masajida anlatirim canim istersen

Ah o beklemek zaten en zoru. Ben daha 3 4 aydir istememe ragmen negatif gorunce deli gibi aglamistim. Allahim en kisa surede nasip etsin tum isteyenlere. Regl agrisi gibi dusun kafani hic o yone verme ki senide strese sokmasin belirtiler ayni oldugu icin regl yada gebelik diyemiyor insan. Umudunu kesme Insallah bebisin seninledir canim

Şimdiden stres yapma canım daha zararlı inşaallah en yakın zamanda alırsın kucağını,ben ne yapayım 8 yıl oldu

Hamile kalmak icin yenmesi gerekenler

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-03-07-50-24.png
    94,9 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_2021-02-03-07-50-20.png
    63,2 KB · Görüntüleme: 64
Bende 6 aylık evliyim 2 aydır istiyoruz bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanarak denedim ve günleri değerlendirdim. Umarım herşey gönlümüze göre olur Allah tüm isteyenlere nasip etsin o duyguyu

canım sen bilgi verme sanki içinden gelmiş gibi sen yaklaş,eminim çoğu öyledir.Bizimki daha komik ben planlı olunca gülmekten konsantre olamıyorum o konuya

Ignenin 12. Gunuyse 14 subati neden bekliyorsunuz merak ettim de
canım doktor o zaman yap dedi bu kimyasal v.s. olayına bulaşmamak emin olmak için heralde :) Bende öyle yapmaı düşünüyorum bu şekilde stres olmaktan daha iyi sanırım beklemek :)
Canım güzel düşüncelerin duaların için çok teşekkürler. Bende de pko var inşallah bizde senin gibi bu mutluluğu tadarız :)

Cnm hamilelik şüpheniz yoksa kesin emin ol İbrahim Saraçoğlu soğan suyuna şans ver bide folik asit olarak inofolic combi kullan kilo varsa en az 5 kilo ver ...
Pkolularin çocuğu çok rahat olur çaresi sağlıklı şekersiz beslenmek şeker yüksekse yumurtlama olmuyor ben şeker ilacı kullanmıştım adetlerim düzene girmişti düzenli adet düzenli yumurtlama oda eşittir minik bir bebiş

eğer bu ay olmazsa soğan suyunu yapıcam canım. Gynositol şase kullanıyorum ben inofolic combinin içeriğine göre daha iyi inositol oranları o yüzden doktorum gynositolu önermişti.

Takvime uymuyo bazen yumurtlama günü .bu aya kadar bende takvimden bakıyodum yumurtlama gününe ilk kez bu ay ovu testi aldım kullandım takvimde yazan yumurtlama gününden 1 hafta önce oluyomuş yumurtlamam tedbir amaçlı test kullanılmalı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…