Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regl tarihine max 8 gun ve daha erken zamanda olan yumurtlama gec dollenme canim.
Peki bir şey soracağım ben ovulasyon testi yapmayı bıraktım ama 2 günde bir ilişkiye devam ediyoruz adet görsem bile şüphem devam eder mi yoksa geç döllenme olursa adet görmez miyim kafamı kurcalıyor doğru sorabilmisimdir umarım direk sana gibi oldu canım ama sorum herkese cevabın için çok teşekkür ederim

Güzel hamişler, kasık ağrılarınız ne şekilde? Batma gibi mi yoksa ağrı sancı gibi mi sol kasığım batıyor endişe ettim şiddetli batıyor. İkinci olacak varsa hamilelik ama insan unutuyor

Güzel hamişler, kasık ağrılarınız ne şekilde? Batma gibi mi yoksa ağrı sancı gibi mi sol kasığım batıyor endişe ettim şiddetli batıyor. İkinci olacak varsa hamilelik ama insan unutuyor
Benim kramp gibiydi birde birden kalkınca koltuktan falan saplanıyo gibi sanıyeler sonra geciyo.ama belim öldürüyo beni iş yapamıyorum hiç .

5 gün var bata eşim işte ben bi duramadım yine meraktan doğruluk payı yoktur belki ama yok yine tek çizgi

Eklentiler

• 16122976022348331278758026727278.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 84
Canım daha erken ama. Ben ilk hamileliğimde 5 gün kala kan verdim kanda bile çıkmamış tı bat gübü silik çizgi ile öğrendim
Bilmiyorum gerçi bu saatte yaptım ilk idrar bile değil ay ne zormuş test almiycam bi dahakine evde oldukça aklım gidiyo hep eşimde işte öyle düşünüp duruyorum işte erken mi diyorsun daha yumurtlama 24 ocaktaydı

Benim sol kasik kramp şeklinde ağrıyor ara ara geçiyor ama belim kötü benim ona dayanamıyorum

Canim bazen kanda bile geç çıkabiliyor herkesin vücut kimsayisi farklı acele etme stresten uzak dur inşallah güzel haberler alirisin

Doktorum takip edelim dedi bugün 111di perşembe günü tekrar kan ver dedi canım sonrasında ne zaman ultrason için ne zaman gelecegini söylerim dedi
Benimde pazar günü verdiğim kanım 164 çıktı bende kan vermeden idrar testindeki koyuluga göre tekrar kan verecegim

Benim sol kasik kramp şeklinde ağrıyor ara ara geçiyor ama belim kötü benim ona dayanamıyorum
Benimde sol kasık ağrıyor bazen boşluklardan ağrı giriyor bazen pelvik kemikleri bazen hepsi bir bende ikinci diyorum Allah Allah acaba 1.de boylemiydi az önce sepette çamaşır ayikladim makineye atıp yattım sadece aşırı derece bel ağrım oldu ama benim normaldir heralde ben çok kilolu olduğum için

Az önce ovulasyon testi yaptım acaba gebeliği gösterir mi diye t çizgisi hiç çıkmadı bile negatif mi acaba erken gebelik testimi boşa yapmayım
Ovulasyon testi eğer üst üste 3 4 gün t çizgisi hep koyü cikarda o zaman gebelik olduğunu gösterir ben adet gecikmesinde yapıyordum hep koyu çıktı 3 gün t cizgisi

Kaç kilosun hayatım bende kiloluyum biraz kafaya takıyorum yani sordum sakıncası yoksa.. ben 90 lardayım

Yarın yumurtlamanın üzerinden 11 12 gün geçmiş olacak, aslında halen erken ama predictor early test yapacağım sabah. BAT 7 şubat

Canimmmm ne güzel konusuyosunmn 10 dakka bekleme süresi var 5 dakka da falan cikti ama var yok arasi varmi onuda bilmiyomm
Canım ilk 5 dakikada çıktıysa var gibi ama sanki çok yeni .Bu genelde çok bekledikten sonra çıkıyor ..Orda yalancı pozitif ama seninki hemen çıkmıştı .Ablamın da böyle belli belirsiz çıkmıştı ama atmıştı var demiştim .Şimdi bebeği 6 aylık .İnşallah senin de var gibi hayırlısı ile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…