Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sabah kan vericem sağlık ocağında ertesi gün çıkıyor normalde ama internetten falan baksam akşam çıkmış görünür mü ki bilen var mı ?
Merhaba, bende pazartesi günü verdim sağlık ocağında kan halen çıkmamış sonuç e nabızdan bakıyorum test görünüyor ama sonuç yok. Sizin sonuç görünüyor mu?

Kızlar geç döllenme ne oluyor mesela benim ovulasyonla 28 ocak yumurtlama 29 ocak çatlama bunları değerlendirdik. Bunu sonrası tarihlerde de birliktelik oldu geç döllenme bu şekilde gerçekleşir mi tam anlayamadım bir de adet olur muyum zamanı gelince böyle bir durumda

Kızlar geç döllenme ne oluyor mesela benim ovulasyonla 28 ocak yumurtlama 29 ocak çatlama bunları değerlendirdik. Bunu sonrası tarihlerde de birliktelik oldu geç döllenme bu şekilde gerçekleşir mi tam anlayamadım bir de adet olur muyum zamanı gelince böyle bir durumda
Regl tarihine max 8 gun ve daha erken zamanda olan yumurtlama gec dollenme canim.

Ben dun ve bugun yumurtlama gordum catlamasinda sorun olmaz insallah🤲🏻 havuc kaynattim suyunu iceyim catlamasinda fayda varmis☺ deneyen var miydi?

Kızlar geç döllenme ne oluyor mesela benim ovulasyonla 28 ocak yumurtlama 29 ocak çatlama bunları değerlendirdik. Bunu sonrası tarihlerde de birliktelik oldu geç döllenme bu şekilde gerçekleşir mi tam anlayamadım bir de adet olur muyum zam

Spermin rahimde 3 4 gun canli yasayabildigini biliyoruz mesela senin catlama gununun ardindan o 3 4 gun icinde dahi dollenme gerceklesebiliyor boylelikle idrarda ve kanda gebeligi bulmak bi tik daha zorlasiyor yani adetin diyelim 2 gun gecti ama idrarda gorunmeyebiliyor gibi diye biliyorum ben nacizane 🤗

Spermin rahimde 3 4 gun canli yasayabildigini biliyoruz mesela senin catlama gununun ardindan o 3 4 gun icinde dahi dollenme gerceklesebiliyor boylelikle idrarda ve kanda gebeligi bulmak bi tik daha zorlasiyor yani adetin diyelim 2 gun gecti ama idrarda gorunmeyebiliyor gibi diye biliyorum ben nacizane 🤗
Teşekkür ederim 😊 yani 14-15 gün adet gecikmesi yapmaz sanırım geç döllenme çok teşekkürler cevabın için canım 😊

X