Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtalıklarımı sanki balonla şişirmişler gibi acayip dolgunluk hissi var. Namaz kılarken zorlanıyorum, oturarak kılıyorum mecbur. Allahım sen nasip et, çok gaza geldim ilk defa battan önce test yapacağım ama kaç gün kala yapmalıyım? 23 Ocak yumurtlama günümdü, 21-23-25 Ocak değerlendirmiştik. Ne dersiniz hanımlar? 🤗
Bat ne zamandı cnm

😁😁 bende merak edip 10. Gun yapt seninki gibi cikti ama o kadar korkuyorum ki beklemek istedim. 12. Gunde etkisi bitiyor demis bi arkadas yukarida bana yazmisti ama hazir 2 gun kalmis beklicem😁 gecen seferlerde yaptim hep negatif gordum. Normalde bat 7 subat ama igneden dolayi sanirim 15 de deneyin diyorlar.
Seninkiler var gorunuyor ama 2-3 sonra bence yine yap😁 sonra da kan verirsin.yuksek ihtimalle regli olucam zaten ben cok agriyo bugun kaenim kasiklarim boyle ayakta durmakta zorlaniyorum. :KK43:
Canım benimde agrım çöktü halada var adetle birebir aynı bir tek göğsüm ağrımıyor 😊

Kizlar siz yumurtlama donemi hergun mu giriyosunuz iliskiye gun asirimi

canım ekledim ama diğer sorularda cevaplayabilir miisniz tabloyu eksiksiz doldurayım.

EKLEDİM CANIM HOŞGELDİN :)
Bat 31 Ocak yaş 28 ovulasyon testi bir gebenin günlüğü iki yıllık evliyim 8 ocakta rahim filmi çektirdim sonuçlarım temiz ilaç kullanmadım ama adetim gecikti idrar testinde negatif çıktı hâlâ bekliyorum beni de ekler misiniz😍

Simdi doktoru aradim yumurtlamanin 7.günü kan vermistim hamile degilmisim 😔 artik adetimi beklicemm belimde cok agriyo erken olucam muhtemelen kizlar hepinize teseklür ederim tek tek cevaplayamadimm cok saolun😘
Bekleyin bence var. 😊Kendini saklıyor minnoş:) Yoksa da bir dahaki ay bomba gibi bir motivasyonla devam:) Ana odaklanıyoruz. Gelecekte olacak seylere odaklanmakta Gecmise odaklanmakta beni cok yipratti. Anda kalmaya sakin kalmaya calisiyorum.😊

Ya kızlar biz daha bir haftadır korunmuyoruz. Burada takılmaya başladım ama cahilliğime verin BAT dediğiniz ne oluyor?

Kızlar herkese iyi akşamlar. Çok şükür vajinismus tedavisi, pcos tedavisi üstüne bugün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.. Önce Allah'ın lütfu. sonra clife macun kullandım kullandığım ay hamile kaldım belki fayda sağlar sizlere de..
Tebrik ederim cnm hayırlı olsun :)

Simdi doktoru aradim yumurtlamanin 7.günü kan vermistim hamile degilmisim 😔 artik adetimi beklicemm belimde cok agriyo erken olucam muhtemelen kizlar hepinize teseklür ederim tek tek cevaplayamadimm cok saolun😘
Yumurtalamadan sonra 7. gün kan verenlerde hamilelik çıkıyor muymuş? :KK57: :KK57: :KK57:

Yumurtalamadan sonra 7. gün kan verenlerde hamilelik çıkıyor muymuş? :KK57: :KK57: :KK57:
Bilmiyorumki valla cikanda var cikmayanda simdi okuyodum bende ciddi mide bulantim var ama sanirim havalardan demekki doktor kontrolüm vardi kan almisti hamileligede bakmis simdi aradimda hamile degilsiniz dedi asilama icin bu ayin 15 inde randevum var ona gerek kalmasin istiyorum insallah bi mucize olur 😔

X