Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar erken gebelik testi yaptım 6 gün kala negatif. Beni silebilirsiniz olmamış herhalde sabah yaptım çıkardı degil mi? :KK43:
Daha çok erken değil mi olmamış demek için??Benim ilk hamileliğimde 5 gün kala,3 gün kala ve bat günümde yaptım .Bir de 3 gün gecikti öyle yaptım negatif çıktı hepsi .13 gün gecikti hala gelmedi .Bir kez daha yapayım dedim.Pozitifti .Geç döllenme olmuş .Umutsuzluğa kapılma bence hemen.Bat gununun geçmesini beklemek en iyisi..Hayırlı haberler almanı dilerim .

benim bat 5şubat. dün predictor erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı:KK43: 1haftadır aşırı gaz, şişkinlik ve adet olacakmışım gibi karın ağrısı, mide bulantısı var ama tek çizgiyi görünce moralim bozuldu. yine bu saydıklarım gebelik belirtisi olabilir mi ki?
Aynen bende..5 şubat bat.tı belirtilerim de var ama çıkmadı pred. Erken testle
Herhalde yok :KK43: o hassas çünkü anladigim kadariyla

Yerlesme kanamasidir arkadaslar yumurta tarihiniz degistigi gibi gebelik testlerinisinde erken gec zaman araligi degisebilir adet gunune kadar negatif gorup birgunde pozitife donen arkadaslari biliyoruz niye bu kadar karamsar streslisiniz

Yerlesme kanamasidir arkadaslar yumurta tarihiniz degistigi gibi gebelik testlerinisinde erken gec zaman araligi degisebilir adet gunune kadar negatif gorup birgunde pozitife donen arkadaslari biliyoruz niye bu kadar karamsar streslisiniz
Ben o tarz bisey sandim doktor normal dedi yumrtlama doneminde sık sık iliskidende olabilir dedi iliskiye devam dedi bende gebelik icin baslayali 15gun oldu zaten 15gundur gun asiri halindeyiz ilkkez boyle geldi hani

Aynen bende..5 şubat bat.tı belirtilerim de var ama çıkmadı pred. Erken testle
Herhalde yok :KK43: o hassas çünkü anladigim kadariyla
:KK43: evet hassasmış. benim de umudum bu ay kalmadı ama 1haftadır adet olacakmış gibi ağrı çekiyorum. umutlanmıştım:KK43: en iyi yaşayan anlıyo işte şuan aynı durumu yaşıyoruz:KK43:

:KK43: evet hassasmış. benim de umudum bu ay kalmadı ama 1haftadır adet olacakmış gibi ağrı çekiyorum. umutlanmıştım:KK43: en iyi yaşayan anlıyo işte şuan aynı durumu yaşıyoruz:KK43:
Maalesef.. gerçi arkadaşlar sagolsun bu kadar erken üzülmeyin demişler ama..o testle yapanlar genelde pozifitse görmüşler yine de adeti bekleyelim canim

Daha çok erken değil mi olmamış demek için??Benim ilk hamileliğimde 5 gün kala,3 gün kala ve bat günümde yaptım .Bir de 3 gün gecikti öyle yaptım negatif çıktı hepsi .13 gün gecikti hala gelmedi .Bir kez daha yapayım dedim.Pozitifti .Geç döllenme olmuş .Umutsuzluğa kapılma bence hemen.Bat gununun geçmesini beklemek en iyisi..Hayırlı haberler almanı dilerim .
Cok iyisin sağol..çabuk kapıldık belki de ilk kez test yaptım hayatımda üzüldüm erken yumurtladigimi düşünüyorum çünkü çıkardı diye düşündüm

Kızlar erken gebelik testi yaptım 6 gün kala negatif. Beni silebilirsiniz olmamış herhalde sabah yaptım çıkardı degil mi? :KK43:
Erken yapan arkadaşlarım hemen umutsuzluğa kapılmayın lütfen acele ediyorsunuz. Geçen hamileliğimde 5 gün kala yaptım negatifti. 2 gün kala anca çoook silik bir çizgi görebildim. Bebişlerimiz gelecek bize ❤️

Peki sende ilk erken gebelik mi uygulanmıştın normal mi..hatirliyor musun :)

Erken yapan arkadaşlarım hemen umutsuzluğa kapılmayın lütfen acele ediyorsunuz. Geçen hamileliğimde 5 gün kala yaptım negatifti. 2 gün kala anca çoook silik bir çizgi görebildim. Bebişlerimiz gelecek bize ❤️
Test erken miydi normal mi acaba negatifjen hatirliyor musun

Beklenen adet tarihi 7 3 cocugumu dusunuyorum ilkinde belirtiler varken 2 cocugumda belirti yoktu adet gecince ogrenmistim hala test yapmadim beklemedeyim

X