Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bat 15 şubat, 27 yaşındayım, kullandığım herhangi bir ilaç yok herhangi bir rahatsızlığınız yok ama bazen rahmimde hematom oluşuyor, test kullanmıyorum, 1 buçuk yıldır istiyoruz

Maşallah bugün ne kadar çok güzel haber var, tüm gün kontrol ettim sayfayı vallahi merakla. Benim bat 7şubat çok erken ama ama yarın sabah bende denicem bakalım
Bende yeni okumaya fırsat buldum msjlari benimde bat 7 şubat yarın yaparsan haber ver mutlaka kuzu

Kızlar ben ümidi kestim sanırım idrar yolu enfeksiyonu oldum mide bulantısı, sık idrar, kasık ve bel ağrısı. Gebelik belirtisi olamaz daha dün çatladı yumurta. Bu ay da elendim galiba
Kuzu benimde sık idrarim vardı kasık bel bende de var ama enfeksiyon mu yoksa bebek mi Rabbım bilir umudumu yitirmek üzereyim bende ama 7 şubat bat günü

Gerçekten mi kalabilirmiyim ki enfeksiyon varken bi umut oldun bana diyodum kendi kendime enfeksiyonum var kistim de var engelliyor diye
Tabi ki kalabilirsin canim enfeksiyon gecici bir sey sen dusunme moralini de bozma. Bir sey daha diyim, afedersin ama en azindan bildigim icin paylasayim belki bilmiyorsundur. Birliktelik oncesi sen ve esin idrara sıkısık olmayin buda enfeksiyona sebepmis dikkatli olmakta fayda var☺

Kuzu benimde sık idrarim vardı kasık bel bende de var ama enfeksiyon mu yoksa bebek mi Rabbım bilir umudumu yitirmek üzereyim bende ama 7 şubat bat günü
Onlar bendede var canım benimde batım 4 ünde enfeksiyon olsa idrarında yanma olur , ve belirtiler daha sık başlar morelini bozma bence herşey Allahtan

Evet canım doğru söylüyorsun en önemlisi moral

Hamiş anneler çok çok sevindim rabbim hayirlisi ile hamileliginizi sağlıklı sekilde ilerlemesini sağlıklı sihatli kucağınıza almaya nasip etsin hayırlı evlatlar olsn inşallah bizler içinde dua edin güzel anneler rabbim bizlerede tüm isteyen herkesede nasip etsin inşallah
Kızlar benimde regil bittikten sonraki 6. Gün yumurtlamam oldu yani 28 29 yumurtlama 30 u da çatlama oldu bat 15 Şubat hepsini değerlendirdik inşallah bu ay hepmiz güzel haberler alırız

Hamileyim canım !!!!!insallah darısı sana ve G gguncesi ne

Melek gibisin çok teşekkür ederim tavsiyen için peki başka bir şey yapmama gerek var mı incir havuç falan yiyeyim mi sence
Tavsiye etmem. Incir masum gibi girunse de prolaktini cok yukseltiyor. Ne zaman yesem prolaktinm tavan yapti. Bu hormon yuksekligi hamile kalmani engeller. Havuc yiyeblrsn ama.
Iliski sinrasi hemen cikmasin esin. En az 3 dk. Snra kalcani duvara dayayip 40 dk bekle.
Ben kendim de bunlari yapmstm. Ve euzu besmele ile basla hep. Ve bir dua yazmistim. Onu oku. Peygamberimiz onu okurmus hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…