Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok artık bugün bu kacinci hamis haberimiiz kiiizzlaarrr kosuuunn SUBAT topiginin bereketine kosuuunnnnn 🤩🤩🤩 ben demiştim ben şifa ile aciyorum bu topikleri kasımda da ayni böyle olmuştu. Insallah devamı gelir inanıyorum gelecekte. Canim tebrik ederim sende pazartesi git bi kan ver bakalım sonucun çıkınca durumunu da güncelleriz 😍😊😊
Amin inşallah canım ya... darısı başımıza inşallah çok güzel haberler alıyoruz şükürler olsun.

Allah'ım ya sabahın erken saatlerinde ne kadar güzel haberler alıyoruz. Hamiş annelerimizin Rabbim sağ salim bebeklerine kavuşmasını nasip etsin inşallah. Darısı da benim gibi hamiş olmayı isteyen arkadaşlarımın başına... haydi şubat topigi kim tutar bizi... gelsin Rabbimin izniyle Hamiş haberleri..

Allah'ım ya sabahın erken saatlerinde ne kadar güzel haberler alıyoruz. Hamiş annelerimizin Rabbim sağ salim bebeklerine kavuşmasını nasip etsin inşallah. Darısı da benim gibi hamiş olmayı isteyen arkadaşlarımın başına... haydi şubat topigi kim tutar bizi... gelsin Rabbimin izniyle Hamiş haberleri..
Inş canım inşallah en kısa zamanda sizde alirsiniz benim 10 ayda tuttu. Doktor çok iyi doktor burda herkez tavsiye ederim 🤲🥰

Inş canım inşallah en kısa zamanda sizde alirsiniz benim 10 ayda tuttu. Doktor çok iyi doktor burda herkez tavsiye ederim 🤲🥰
Amin inşallah canım benim. Benim hala devam eden kasık ağrım ve karın ağrım var. Geceleri de bel ağrısı ekleniyor. Ayrıca idrara sık çıkıyorum. Önceki aylarda bu kadar çok şey yaşamamıştım ama inşallah mutlu haber veririm bende size...

Ama benim cok agrım var kızlar ilk gebeliğimde böyle olmamıstım hiç .korkmuyo degilim .. 1ay sonra doktora direk gidip kalbını duyayım diyorum sabredebılırsem .bel agrım cok 🙄

Alıntı yapamadım hamile arkadaşlarım hepinizi tebrik ederim ❤️ 2-3 gündür yüzümüz gülüyor. Bize de nasip olur inşallah. Benim bat yarın, evde test yok özellikle almadım yarın ya da öbür gün yapacağım regl olmazsam. Güzel haberlerimiz çoğalarak devam etsin 🙏

X