Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım bende varım :) 7 ay olacak bekliyoruz.
Bat 10.02.2021
İlaç kullanmıyorum doğal kaynaklı besinlere dikkat ediyorum (pekmez, hurma, ceviz)
2inci bebeğim olacak Allah nasip ederse
Bir hastalığım yok çok şükür

Testim böyle Allah'ım bukez tutunsun kimyasal olmasın
canım tebrik ederim çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına almakta nasip olur :)
Bende dayanamadım yaptım şuna bakar mısınız silik çizgi mi var bana mı öyle geliyor
sende de var gözüküyor bugün ne bereketli maşallah :) :) Kızlar pazartesi günü kan sonuçlarınızı mutlaka yazın.
Arkadaslar benimde bugun yumrtlama oldu bat 25subat insallah adet olmam allahin izni ile
canım sende ilk sayfadaki soruları cevaplarsan tabloya ekleyelim :)
Lızlar böyle kamerayla çekince daha az gözüküyor
kuzum var gibi ama sende bence pazartesi günü bi kan ver o zaman net bi sonuç alırsın.
Bat 2 Şubat yaş 30 bakalım hayırlısı olsun 2 3 gün kaldı regl tarihine
canım hoşgeldin sende ilk sayfadaki soruları cevaplar mısın sanki azcık eksik kalmış gibi cevapların :)

Merhaba kızlar benim bat 5 Şubat doktor takipçiyim yumurtlama gününü belirleyip birliktelik oldu, yumurtlama gününden beri ara ara hem sağ hem sol kasıkta çok hafif sızlama oluyor normalde hiç yaşamadım böyle birşey adet yaklaşırken olan sancı gibi değil daha hafif olup geçiyor hemen var mı aranızda yaşayan hamilelik belirtisi midir diye çok şüphelendim

Merhaba herkese, dün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım. Çok silik bir ikinci çizgi gördüm. Yumurtlamamın 9. günü oluyor. Bata 5 gün vardı. Acaba kan testi yaptırsam çıkar mı hemen? Bu arada hiçbir belirti yok. Yani regl belirtisi bile yok Sadece çok açlık hissediyorum doymuyorum resmen.

Bu ay bende de az az sızı şeklinde ben üşüttüm sanırım hiç umudum yok

İnşallah hamilesindir canım bence bir kaç gün sabret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…