Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Arkadaşlar merhaba 1.5 yıllık evliyim yaşım 29. 5 aydır bebek istiyoruz. Bu ay da olmadı maalesef. 2 ay önce tshım yüksek çıktı ilaca başladım 3.20 seviyelerine düştü geçen ay. Pazartesi adetimin 3.günü olacak ve tekrar tahlil yaptıracağım. Bazı hormon tahlilleri için de adetin 2. ya da 3. günü gidilmesi gerektiğini biliyorum. Diğer hormon değerlerime de baktırmak istiyorum, ancak biliyorsunuz ki devlet hastanelerinde pandemi nedeniyle randevu bulmak çok zor olduğundan kadın doğuma randevu alamadım. Gideceğim bölüm dahiliye, diğer hormon testlerimi de yapar mı yoksa illa kadın doğuma mı gitmem gerekiyor? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Sanki gebeliğin sson günleri gibi aşırı sıkışık oluyorum ama gidince çok az oluyor idrar yanma vs yok.Sizde de oluyor mu gebiş hanimlar

Bence yapar dahiliye de hormon testi sonuçta

Bence yapar dahiliye de hormon testi sonuçta
Çoğu yerde kadın doğum yazıyor o nedenle sormak istedim. Pazartesi adetimin 3.günü olacak tahlil yaptıramazsam bir sonraki aya kalacak mecburen imkan varken kaçırmak istemiyorum açıkcası inşalah yapıyordur dahiliye

Sağlık ocaklarında kan versen bakmıyorlar mı bu hormonlara aile hekimine anlatsan

Ya komik gelecek ama benim yumurta aki kivaminda akintm var. Insan hamileyken de yumurtlar mi? Ne ilginc fizyolojimiz var ya

Kuzu deneyimli arkadaşlar yardımcı olsun sana ben hiç bilmiyorum

Sağlık ocaklarında kan versen bakmıyorlar mı bu hormonlara aile hekimine anlatsan
Bazı sağlık ocakları hormon testi yapmıyor maalesef burda. Bizim sağlık ocağı da o yapmayanlar arasında. Bir de geçen ay gittiğim doktor sağlık ocaklarında yapılan testlere güvenmediğini söyledi. Aldıkları kan bir süre bekletilip hastaneye gönderildiği için çıkan sonuçlarda oynama oluyormuş. Tsh testimi sağlık ocağında yaptırmıştım. 5 gün sonra hastanede tekrar istedi doktor ve çıkan iki sonuç arasında dağlar kadar fark vardı.

Kızlar 1 -1.5 haftadır kasık ağrılarım bar bir kezde rahime sanki bıcak olurda döner gibi ağrım olmustu mide bulantılarım 1 haftadır sabah aksam devam ediyo ağızda kuruluk iştahsızlık var 5 gün adet gecikmem var ama anlamadım adetim 3 gün gecikmesinde testim olmadıgı için ovülasyon testi denedim pozitif çıktı ertesi gün normal test denedim negatif çıktı bugünde korkudan test yapmıyorum artık hamile değilsem neden bunlar var ?? [ Gecen ayda kimyasal gebelik geçirdim ]

Merhabalar, 32 yaşındayım şuan adetimin 2. Günü. Bugün dr kontrolüm oldu. 17 şubat gibi transferim olacak. Dr’um hormon ilacı aspirin ve folic asit verdi. (Folicasit kullanıyordum zaten)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…