şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

birkaç hafta bu zamandan sonra çok fazla farkediyor
günler bile farkediyor aslında ya
2 nizinde göbişler çok yakışmış kızlar

sağolun kızlar eğer yemeği fazla kaçırdıysam berbat şişiyo ve rahatsız ediyor .Evet kız annesiyim yayılıyorum daha çok toplanırım umarım sonrasında :))

kızlar ben pek inanmazdım kız veya erkek göbeği farklı olur diye ama büyüklerin varmış bi bildiği,cidden benim göbiş bayaa öne doğru çıkmaya başladı, inşallah fazla çatlamaz şimdilik bişiy yok ama böyle şişmeye dewam edersem harita gibi olurum heralde

Çatlak kremlerini sakın ihmal etme en azından önlem olarak uarım işe yararlar :))

kızlar buda benim göbiş 24 haftalık yemek yemedim henüz:)

sunset ne tatlı çıkmış,ama senin bebiş bizimkilere göre daha iriydi diye hatırlıyorum,daha büyük bekliodum göbişini:))

sunset ne tatlı çıkmış,ama senin bebiş bizimkilere göre daha iriydi diye hatırlıyorum,daha büyük bekliodum göbişini:))

teşekkür ederim canım evet bebişim iri ama göbüşümde zaten büyük:)o aç karınlaydı birazda onun etkisi var seninle aramızdada 2 hafta var haftadan haftaya çok değişiyo göbüşler bebişlerde:)

Son düzenleme:
sunset maşallah göbeğine ve bebeğine sag salim kucamıza alırız inşallah minik insanlarıımızı

amin canım inşallah artık sabırsızlanmaya başladım bir an önce gelsin şubat ayı alalım bebişlerimizi kucaklarımıza rabbimiz bize o günleri göstersin:ecrin_bebek:

sunseet maşallah ben bayılıyorum bir tek göbeği olanlara benim sanırım kalçalarımda büyümeye başladı :KK43:(((

sunseet maşallah ben bayılıyorum bir tek göbeği olanlara benim sanırım kalçalarımda büyümeye başladı :KK43:(((

canım senin göbüşte çok güzel çokta kilo almamışsın sanırım benim karnım çıktı daha belirgin ama her tarafımdanda kilo aldım pantolonlarımı 3. ayda hiç giyemedim. sanırım bebeğim kız olsa ne şekilde genişliycektim hiç belli değil.

slm arkadaşlar akşama bende göbüşümün resmini çekeyim yarın eklerim işallah

kizlar resim nasil ekleniyo bir turlu anlamadim ben :eek:klava:
Yardimci olursaniz cok sevinicem :dance:

peki resimleri nasil ekliyecegiz bir turlu bulamadim ben nasil olacagini
yardima ihtiyacim var sanirim....

canım aşağıdaki linke girersen gözat ile bilgisayarından resmi seçiyorsun ve host it diyorsun çıkan linklerden forumlar için olanı buraya kopyalayıp yapıştıracaksın

ImageShack® - Image Hosting

abload.de - Bilderupload
yukardaki sayfaya gir tatlim
resimin cok büyük yada kücük cikmamasi icin
bilder nicht skalieren yazan yerden ölcüleri ayarla ben devamli 800x600 olani kullaniyorum
sonra durchsuchen yazan yere basip resmini sec
sonrada asagida abload yazan yere bas fotografin yüklenmesini bekle
kutucuklar var linkler yaziyor icinde yukaridan 6. kutucuktaki linki kopyala ( Direktlink für Foren yazan yeri )kopyaladiktan sonra aynen buraya cevap yazdigin yere yapistir resmin eklenmis olur :)))

X