şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

23haftalkbebiiiiimm002mb5.jpg

w400.png

kaydirigubbakcemile3 aybüke maşallah canım göbüşün çok güzel şişmişin kız sonundakaydirigubbakcemile3

he heeekaydirigubbakcemile5 başardım sonundaa,

artık bana küççük göbek diyemeyeceksiniz, ama sanırsam bu göbek yakından çakilince bu kadar büyük göründü, gerçekte biraz daha küçük be yaaaww, şimdi baktım da benim de gözüme kocaman göründü,,

Saol canım 12 kg aldım şimdiye kadar ama aldığım kilonun yarısını ilk 3 ay aldım aldığım kiloların hepsi göbüşe eklendi heralde

Saol canım 12 kg aldım şimdiye kadar ama aldığım kilonun yarısını ilk 3 ay aldım aldığım kiloların hepsi göbüşe eklendi heralde

özlem gerçekten bu ne ya maşallah iyi büyütmüşün göbüşü de oğluşun kaç gram? ben 21+1im ve hala göğüs hizamı geçmedi göbüşüm çoğu belli olmuyor bile daha diyo aybükenin göbeğinden de küçük benneyaptımki

özlem gerçekten bu ne ya maşallah iyi büyütmüşün göbüşü de oğluşun kaç gram? ben 21+1im ve hala göğüs hizamı geçmedi göbüşüm çoğu belli olmuyor bile daha diyo aybükenin göbeğinden de küçük benneyaptımki

Canım en son 19 haftalıkken 322 gr dı bakalım dr değiştirdiğim için daha gitmedim bekliyorum:asigim:

özlem çok kilo almışsın yaa, gerçi bu hamilelikte alınan kilolar insanın moralini bozuyor, kırılmazsın inşallah kusura bakma ,ben 4 kilo aldım da doktor çok almışsın dedi, moralim çöktü 2. haftamdayım rejim yapıyorum, 500 gr verdim, ama göbeğin çok güzel duruyor, dedikleri gibi 7 aylık gibi.. ama belki senin suyun fazladır, olabilir yanii..

Yok ya canım moralimi hiç bozmuyo normalde kiloya çok takıntılı biriyim ama hamilelikte başka oluyormuş:)))))))) bilmem belki de su fazladır, çok fazla su içiyorum bi tek göbüşte toplandı benim kilolar

kızlaaarrr hani sizin göbüşler, bakıyorum da siz hiç bize göndermiyorsunuz göbeğinizin resimlerini,hep gönderen 2-3 arkadaşız, hadi yaaa, sizler de katılın göbek şowa

ayol kızlar bende koyucam ama hastalıktan yeni kurtuldum.hem koviş oluyo genelde yanımda.ondan gizli koyuyom sati :KK43:

maşşallah kızlar çok şeker göbişler,birazdan çekiyim bende ekliim göbişimi

derin senin göbiş pek çıkmamış, kız bebek annesiydin sanırım,şanslısın bence, küçük olunca çatlaması da az olur,

vidi maşallah senin ki hemen doğacak gibi doğuyor, seninki de eerkek olunca heralde bu kadar çok çıkmış

ama göbekler çok güzel kızlar, ben çok gönderiyorum ara vereyim siz göndermeye devam edin kızlar..

X