şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

aybüke canım çok küçük geldi bana göbişin yada benimki çok büyükkkCADIARZUyakında çekip koyarım

hepinizin göbüşleri çok şeker küçük kedicik sağol canım eklemişsin göbüşümü bende çok şiştim ama 63 le hamile kaldım hala 66 kiloyum bebeğin kilosu normalinden 18 gr fazlaydı şimdi yarın tekrar kontrole gidicez bakalım ne kadar olmuş kızlar

cimcime maaşallah göbüşün çok güzel olmuş hem büyümüş hemde çok belli oluyor benimkide çok büyüdü şu dayımız gitsin rahat olayım evde çeker koyarım dahada büyümüş olur ::

saol cnm bazenleri öyle bi sisiyorki doguma giden kadinlara benziyorum :)))
tamam dayin evden gidince koyarsin bebisin fotografini :)))))))))))))

belksseyllay018uf3.jpg

işte bu da benim göbeğim, sizinkine göre küçük gibi, ne dersiniz? 18+2 yimmm

bir de bu göbeği gören erkek diyor, doktor da kız gibi dedi, aklım karıştı, siz ne dersiniz?

yaaa iki göbeğin resmini altalta koyayımda büyüdüğünü siz de görünsüprizzzzz

ahanda benim göbeğin son halii

20 +4 lük hamileyim

belksseyllayir2.jpg

w267.png

bakın bakalım iki göbek arasındaki farka, gerçi bazı arkadaşların göbeği benimkşni 2ye katlıyor sebebini anlamadım ama, dün eşimin öğrencileri bizi gezerken görmüşler, bugün eşime sormuşlar, hocam kızınız mı olacak oğlunuz mu olacak diye, yani artık dışarıdan herkes anlıyor hamile olduğumu:CüvCüv:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
göbişleriniz çok güzel görünüyorrrrr....kırkbirkere maşallah kızlarrrr :nazar: :nazar:

bakın bakalım iki göbek arasındaki farka, gerçi bazı arkadaşların göbeği benimkşni 2ye katlıyor sebebini anlamadım ama, dün eşimin öğrencileri bizi gezerken görmüşler, bugün eşime sormuşlar, hocam kızınız mı olacak oğlunuz mu olacak diye, yani artık dışarıdan herkes anlıyor hamile olduğumu:CüvCüv:

cnmm masallah göbüsüne yerimseniben benimkinin yaninda kücücük kalmis :eek:klava:
böyle giderse yuvarlana yuvarlana incem merdivenleri :roflol:

aybüke maşallah :nazar:ben ikisinin arasında pek fark göremedim ne kadar güzel .Ben acaip şiştim bir haftada pırtladı göbek . çok acaip :nazar:

ben henüz 1-2 kilo aldım ama göbeğim yerinde :)
bende şaşırıyorum o halimde bayram sabahıydı yeni kalkmıstım:)

ben tam 6 kilo almışım bu zamana kadar geçen gün tartıda şok oldum resmen bayramda tatlı çikolata derken fazla sınırı aşmışım alınca kiloları göbekte fırladı resmen akşamları bazen fazla kaçırınca patlıycak gibi oluyo çok rahatsız oluyorum ama boğazda durmuyoki nerde tatlı var ordayımÇok üzgünüm çoook

:roflol: Yaa bemim göbeeeemeee neden kkücük diyonuz yaaa:roflol:

1, 75 boya bu göbek olduuuu, ama çevremdeki herkes gayet normal bir göbeem oldunu söylüyorr,yok yok benimki normal siizinki anormalmirmirmirmir nasıl çamura bağlarım işi amakaydirigubbakcemile

bende koycam göbeğimi ama hastayım şu an ugraşamıyorum.nasip olursa iyileştikten sonra koyarım.hem daha büyümüş olur:))

kızlar ya benim daha hiç göbeğim yok sadece çok hafif bir çıkıntı var o da dışardan belli olmuyor sizin göbekleriniz ne güzel olmuş ben aniden şişersem göbeğim çok kötü çatlayacak böyle olması pek iyi değil aslında

X