şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

büyümüşmü teyzelerii

masallah kizlar ben ocak annesiiyim sizin gobisler nerdeyse bizimki kadar var..
Allah sag salim kavustursun bebislerinize insallah...

masallah kizlar ben ocak annesiiyim sizin gobisler nerdeyse bizimki kadar var..
Allah sag salim kavustursun bebislerinize insallah...

sağol canım. Allah senide bebişine sag saglim kavuştursun. a.s.sonunda göbüşleri büyütmeyi başardık önce kimse farketmiyordu 2 haftadır herkes hamile oldugumu anlıyor yaşasııın sırnaşık şeysırnaşık şey

tesekkurler canim saol...
eee artik giderek buyuyor gobisler de bebisler de...
Allah hepimizi de bir nefeste kurtarsin.

evet kızlar benim de son bi haftadır göbüş çok büyüdü. artık hiç bi eski üstümü giyemiyorum. pantolanlarım oluyo düşük bel olanları giyiyorum hala. ama üstlerin hepsini kaldırdım diyebilirim.

evet kızlar benim de son bi haftadır göbüş çok büyüdü. artık hiç bi eski üstümü giyemiyorum. pantolanlarım oluyo düşük bel olanları giyiyorum hala. ama üstlerin hepsini kaldırdım diyebilirim.

canım valla şanslıymışın benim hiçbir altım olmuyor aksine üstüm oluyor :) hamilelikten öncede bütün pantalonlarımı küçük ve dar alırdım onunda etkisi var malesef. :KK43:

benim son 3 gündür çok belirgin, artık dışarıdan hamile olduğum anlaşılıyor:CüvCüv:, çok güzel bişey yaaawww:sm_cool:

kızlar benim ufaklık yakında patlatacak beni öyle şiş ve sertki karnım artık yattığım yerden zor kalkıyorum
my.php
kaydirigubbakcemile2

ertesigüncümm ne güzel olmuş göbüşün. bak ben ekledim seninkini. yanlış olmuş eklerken galiba.

resim001er8.jpg

benim sabahları fazla görünmüyo ama akşamları artık kocaman oluyo. tekmeler çok bellli oluyo artık. bazen oğluşumla konuşuyorum resmen cevap veriyo :emir_bebek:

ertesi gün ne kadar büyümüş göbeğin maşallah, yaa hep beni geçiyorsunuz, sinir oluyorum, ben tam büyttüm göbeği diyorum bi bakıuyorum siz beni yine sollamışsınız, neyse yakında ben de koyarım, iyice büyüdü benimki de kendi çapında..

benimde göbegim acayip sisti kizlar , daha öncesine göe daha cok su iciyorum artik su da siskinlik yapiyor ...... dogum yapcakmisim gibi görünüyorum artik :)))
bi ara fotografimizi koyariz teyzeleri

X