şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

:1shok::1shok: maşallah göbişine de bebişine de kedicik.allah kucana almayı da nasip etisn inşallah

sağol bitanem. kızlar küçük bi göbüşüm vardı. son bi haftadır coştu.

hele yemek yediğimde allahım 7 aylık gibin oluyomya. yürürken tam hamiş gibi yürüyorum. yampiri yampiri. kaydirigubbakcemile3

eşimle hastanedeyken hemşireler falan hamilemisiniz diye sordular.heheheh artık belli oluyo.hele erkek görevli vardı valizimi kaldırtmadı hamilesiniz galiba diye.ayy ne güzel oluyo belli olması ayol :)))

:) bana yaklaşık 1 aydır otobüste dolmuşta herkes yer veriyor
iyiden iyiye belli oldu benim göbik..

eşimle hastanedeyken hemşireler falan hamilemisiniz diye sordular.heheheh artık belli oluyo.hele erkek görevli vardı valizimi kaldırtmadı hamilesiniz galiba diye.ayy ne güzel oluyo belli olması ayol :)))

ayy ne güzel yaaa bende hic kimse farketmiyor :çok üzgünüm: :uhm:
birde üstüne üstüne laf atiyorlar :mymeka: bian önce büyüüsede belli olsa artik :asigim:

kızlar hele bi de yemek yemişsem ve yine gazlı günmdeysem gören 9 aylık diyecek öyle oluyo ya..

ama sabahları genelde bu resimdeki gibi artık.

sağa sola yatınca size de rahatsızlık veriyo mu göbüş. aslında oğluşum yapıyo galiba. ben dönünce o da o tarafa yatıyo. bi sertlik oluyo sanki göbüş etten ayrılacak

ooyy maasallah gobuslere kizlarrr
chatlakk seninkii kiz abenziyoo bellimi cinsiyeti
huviginkini erkege benzettimm
pembosunki zaten erkekkk

canım ögrendim cinsiyetini prensim oğluşum geliyo Allahın izniylee inş.. Allah saglık versin bebeklerimize..hayatımın ikinci erkeği geliyo bakalımm :lepi:

ya kızlar sizin göbekleriniz çok belli yaaa, benim ki o kadar değil sanki, bugün ya da yarın göndereyim de bir bakın..

işte bu da benim göbeğim, sizinkine göre küçük gibi, ne dersiniz? 18+2 yimmm

bir de bu göbeği gören erkek diyor, doktor da kız gibi dedi, aklım karıştı, siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
aybuke göbege göre bakma artık sen doktor kız dediyse kızdır.banada erkek diyolardı ama kızım olcak yani.o belli olmuyor.

Ya evet böyle olduğu zaman aklim karişiyor benimde..
Herkez sen daha bi güzelleştin erkek diyor kiz cildi bozar karninda ayni erkek popon çikmamiş diyolar..
Sinir oluyom yaa eskidenmiş o fikir üretmeye çalişiyolarmiş ultrason mu varmiş eskiden dimi ama :))) dr emin olarak söyledi kiz diye %95 dedi %5 ihtimallede erkeğe dönüşmez herhalde??

aybuke göbege göre bakma artık sen doktor kız dediyse kızdır.banada erkek diyolardı ama kızım olcak yani.o belli olmuyor.

canım çok haklısın da, doktor da kesin kız demedi ki zaten, bir de bakan doktor değildi, asistandı, o yüzden de güvenemiyorum, aslında hala bir belirsizlik var, aklım karışık yani, inşallah pazartesi net net gösterir...

kızlar göbeğimin büyüklüğü nasıl, siznkilerden küçük gibi sanki, siz ne diyorsunuz, yorum yapın be yaaawww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…