şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

hadi yaaa vallah bilmiyodum erkek oldugunuu tam isabett
benim canimm benimki kizz
gobus te karisik biseyy 6. ayimizi bitirmek uzereyiz insallahh buyuduk teyzelerii

ooo maşallh maaşllh inşallh bebegini sag saglim kucagına alırsınkaydirigubbakcemile5. ahh benim göbüşte bir büyüseydi.ama bana ve babamıza göre göbüşüm çooook büyük.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 başkaları farketmiyo bile bir komsun farketti oda yeni:1no2:

ooyy maasallah gobuslere kizlarrr
chatlakk seninkii kiz abenziyoo bellimi cinsiyeti
huviginkini erkege benzettimm
pembosunki zaten erkekkk

yok canım benim çarsamba ögrenicem inş bir ay önce kemikleri iri erkek gibi dedi ama sakın erkek diyorum zannetme dedi sadece benziyo dedi çarsamba tam belli olur dedi bakalım hayırlısı herkes erkek karnın var diyo ama bilmiyorum....ögrensem rahatlıycam

hayirlisi olsun kizlarrr
zaten bu aylarda daha gobekten belli olmuyorr
benimkii inanilmaz sivriydii git gide yassildii hayirli evlatlar versin rabbiimm
huvikcim yum. takibi yaparakmi hamis kaldin sen ???

cnm yaa masallah kocaman olmus göbüsün :CüvCüv:
kiza benziyorr ,cinsiyeti belli mi?? :icecream:

evet canım cinsiyeti belli.erkek.benim 12 haftalıkken net belliydi.erken gösterdi pipiyiiii.....10 haftamda gittiğimde dr kıza benziyor pipii yok dedi,2 hafta sonra bi gittim benim kızın pipisii çıkmışş :) şaştımm tabii ama alıştımm oğluma hemen.

hayirlisi olsun kizlarrr
zaten bu aylarda daha gobekten belli olmuyorr
benimkii inanilmaz sivriydii git gide yassildii hayirli evlatlar versin rabbiimm
huvikcim yum. takibi yaparakmi hamis kaldin sen ???

bakmıştım aslında yumurlama dönemine. tam öyle hamile kaldım mı onuda bilmiyorum. ne oldu neden sordun. ama varya bayıldım göbegine bilesin allh nazarlardan saklasın bende istiyoooom:CüvCüv:

bakmıştım aslında yumurlama dönemine. tam öyle hamile kaldım mı onuda bilmiyorum. ne oldu neden sordun. ama varya bayıldım göbegine bilesin allh nazarlardan saklasın bende istiyoooom:CüvCüv:

yok erkek bebeler yum gununde olur derler ya ondan sordumm
sagol canim benim
bi bukadar daha sonra seninde kocamaannn olur
ama soyliyimm cok zorlaniyosunn:1rolleyes:

ayyy gideyimdee yenisinii çekeyimm.asyamın göbüşünüü kıskandımmm dermişimmm kaydirigubbakcemile5

hehehhe canım benimm ebbeklerimiz sağlıklıı olsunda göbüşler çok öenmli değilll :) çektimm canım pc ye yüklüyomm birazdann görürsün.ama pekk beceremedimm.kendim çektimm yaa zor oldu

ayy yoktum basinda tatlimm
yeni gordumm amanda amannn yesinler icindeki yakisikliyiiiiii
maasallahh annesii kizzz
ne guzel bisey bu yaaa

heheh büyümüşş dimi canımm :) seninn kızınn daha tatlıı ama annesii.sen şanslısın hayatım zayıf hamle kaldınnn.benn bakalım böle giderse nasıl yusyuvarlak birşey olucam :) kocemm atcakk benii yuvarlancammm :roflol:

hani nerde göbek ben neden göremiyorum

cimcimemm benim bebe aralik gibi elinizii operrr insallahh
yaa diyomkii aciik erken gelse ozledim vallahi yaaa:))))
canim senin simdi kesin erkek degilmiii

cimcimemm benim bebe aralik gibi elinizii operrr insallahh
yaa diyomkii aciik erken gelse ozledim vallahi yaaa:))))
canim senin simdi kesin erkek degilmiii

walla cnm son gidisimden önce bana doktorum erkege benziyor demisti ,sonraki gelisinde bakar emin oluruz dedi ama gecen hafta gittigimde doktor cok kötü görünüyor bidahaki sefer emin oluruz dedi
simdilik erkek yani kaydirigubbakcemile5
adini belirledinizmi kücük prensesin?
benim göbüsümü gördünmü ?? büyüdü biraz :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…