Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazen batmada hissediyorum.. alttan alttan oluyor sanki bazen.. vallaha dün Bird e1 gün önce öyle bir ağrılar sancılar artık adını ne koyarsan öyle şeyler hisettim ki affedersin doğuracak gibi inleyip durdum
Yani herkese farkli seylerboluyordur mutlaka ama ben kendmi soluck olursa oyle adetten ck farkli seyler yoktu sdce adete iki gun kala goguslerm koltk altlrmdn agriyordu sbah agriya uyandm o normalden biraz fazlaydi her zaman kasik agrisi cekiyordum ama hamileyken agriya surkli igne batmasi eslik ediyordu birde gogusten bogazima cikan damarlar ck belirginlesmisti bu ucu yillrdir takip ettigim kendmde degisik belrtilerdi hamile kaldigim ay Rabbim insallahhhhnasip etsin haaa birde en onemlisi alt karnmda birsy vr tutn sanki biyere carpinca kanama gevrcm gibi hissettm hep...Rabbim hepimize yasatsn tez vakitte saglikla Rabbim beklettirmesn

Evet kesinlikle herkesde başka oluyordur.. beni bu belirtilerin şüphelendirmesinin sebebi bende adet varken yada öncesinde ağrı olmaz öyle aşırı ağrılar sancilar.. göğüs zaten hiç alakasız.. olunca hafiften sızlama olursa olur yoksa oda olma ben 9 yaşımdan beri det olurum senelerdir bilirim ağrılı adet geçirmem.. çok hafif başlarda belki oda 40 yılda bir.. o yüzden bu belirtiler normal değil bana göre....

Aminnn İnshaAllah hepimize nsib ettisin benim ilk kez olacak gebelik bile geçirmedim haberim olmadan yıllar önce düşmüş o ayri

Mesele şuan sol tarafında kasık iç kısmna doğru Rahime doğru iğnemeler var hafiften

Mesele şuan sol tarafında kasık iç kısmna doğru Rahime doğru iğnemeler var hafiften
Cok gecmis olsun cnm Allahim insallah nasip etsin yani ice dogru batma surekli var ise ve boyle rahim sanki genisliyor kemigi agriyor karninda boyle hummali calismalar sanki adet olcn bnde agri fazla hssetmezdm hamilelkte agrlarn olmstu dha fazla insallah nasip olsun bekle bakalm biliorm ckck zor ama beklemektn baska carede yk yine tekrrla yarn sabah veya iki gun snra zten sndi silik vrsa yarndanoyle cikacaktir

Adetine kac gun vAr cnm yumrtlamanin kacinci gunu bnlri yaptn

Aynennn dediğin gibi hummalı çalışmalar inşaat var içerde İnshaAllah canım.. İnshaAllah vardır birşeyler.. bu ilk şüphem değil elbette ama busefer başka biliyorum.. hayirlsii bakalım..

Zaten farklı tetsler sipariş edicem onlarda anca gelir .. İnshaAllah olur bakalım ya nasib

Hadi bakalim insallah guzel haberlerini alirizzz

Benim sorum olacaktı ben ilk gebelikte takip etmiştim ateşimi sonra bıraktım şimdi tekrar yapmak istiyorum bunu bilen bana tekrar anlatabilir mi nasıl yapılıyordu unuttum.. adet başlayınca mi yoksa adet bittikten sonra mı ateşimi ölçmem gerek ??

Beni de ekler misiniz bat 22 Şubat

Naçizane fikrim olmamanız doktorum tavaiye etmedi bana düşüğe sebep olduğu olmuş adet gününde değişiklik oluyormuş tembellesme vs
Hay Allah, dun oldum buradan da cvp alamayinca. Okullarda cok yaygin, mecburen biraz da. Beni 3 gun hasta yatiriyor zaten, fenayim bugun

Merhaba benim Bat 29 Ocak beni de ekler misiniz bu ay da umutlu değilim pek. 4 ay oldu. Cok hafif pko var bende inositol omega3 ve d vitamini alıyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…