Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bende bu ay negatifi gördüm artık şubat için umut edicez bakalım inşallah bu ay nasip olur hepimize. Daha reglim gelmediği için yeni bat belli değil henüz
Regl olmadan umudunu yitirme negatif durumu hiç belli olmuyor🙏🏻

Eklentiler

• 7B50BAAA-A6D4-450C-80EB-AECECABC83FE.jpeg
    7B50BAAA-A6D4-450C-80EB-AECECABC83FE.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 50
My_Moonlight06 My_Moonlight06 kuzucum sen naptın bat geçti durum nedir yaptın mı test?☺️
Ah canım bende sana yazacaktım.. yaptım bu sabah.. ama bişey yok çıkmadı.. yalnız şöyle oldu gece 3 de kalktım.. wcye gittim daha yapmaym dedim 2 saat sonra yine ihtiyaç hissedince bende yapım dedim bide 1 bardak süt içmiştim emin değildim ama yinede yaptım.. beklentim yoktu sanki hissettim o testi saymıyorum sanki..

Yalniz şöyle birşey farkettim..ilk yaptığım tetsle bunu karsilastirdigim zaman eskisinde o gölge daha belirgin yani yenide yok ondan cikmadida.. ama eskisinde o çizgi var .. bak gösterim

Eklentiler

• IMG_20220115_124518.jpg
    IMG_20220115_124518.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20220115_172153.jpg
    IMG_20220115_172153.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 47
Ah canım bende sana yazacaktım.. yaptım bu sabah.. ama bişey yok çıkmadı.. yalnız şöyle oldu gece 3 de kalktım.. wcye gittim daha yapmaym dedim 2 saat sonra yine ihtiyaç hissedince bende yapım dedim bide 1 bardak süt içmiştim emin değildim ama yinede yaptım.. beklentim yoktu sanki hissettim o testi saymıyorum sanki..

Yalniz şöyle birşey farkettim..ilk yaptığım tetsle bunu karsilastirdigim zaman eskisinde o gölge daha belirgin yani yenide yok ondan cikmadida.. ama eskisinde o çizgi var .. bak gösterim
Hem eski hem yeni test mi bunlar canım? Kuzum ben göremedim bişey ama fotodan kaynaklanıyor olabilir gözle görülüyor mu? Kasık sancısı göğüs ağrısı vs ne durumda? Senin bat geçmedi mi bi doktora mı gitsen kan versen acaba?

Hem eski hem yeni test mi bunlar canım? Kuzum ben göremedim bişey ama fotodan kaynaklanıyor olabilir gözle görülüyor mu? Kasık sancısı göğüs ağrısı vs ne durumda? Senin bat geçmedi mi bi doktora mı gitsen kan versen acaba?
Vallaha gösterdiğim herkese gördü canım.. evet çıplak gözle tabiki daha rahat görülüyor.. ilk bakista görebiliyorum..

Kasık ağrım var bel ağrım da var dün çok siddetliydi.. bugün seyrek .. akıntım devamm.. benim işte birkaç gün önceden başlardi adetim ama olmadı gecikmiş sayılırım artık ama bir kaç gün 3 gün diyelim ama sat 14 Aralık ona bakarsan 1 gün .. ben şimdi birkaç test alicam kaset testlerden.. onlar gelince sabah idrariyla bir denicem.. netten alacağım için birkaç gün sürer gelmesi iyi olur bakalım nolcak.. bu ayın sonunu getirirm poziitfi görmezsem doktora gidicem adette olmazsam..

Cnm Bnm o testin kendi kuruma cizgisi bendede hep cikar bazisinda daha belli oluyor hamilelikte o silik goruntu cok acik kirmizi oluyor gönlüm ister hepimiz hamile olalim ama bu test olumsuz gibi

Cnm Bnm o testin kendi kuruma cizgisi bendede hep cikar bazisinda daha belli oluyor hamilelikte o silik goruntu cok acik kirmizi oluyor gönlüm ister hepimiz hamile olalim ama bu test olumsuz gibi
Onu bende düşündum ama diğerinde aynı çizgi çıkmadı.. kendisinden olsa diğerinde de çıkardı ve daha once yaptığım aynı testlerde.. bunu ilkke gördüm birde suda döktüm üstünde kuruma çizgisi gidiyor diyorlar su dokersen ..ama cizgi gitmedi..

Zaten pozitif sayilmaz keisnlikle.. ama erken davranmış olabilirim biraz daha gecsin başka bir test yapicammm İnshaAllah

Onu bende düşündum ama diğerinde aynı çizgi çıkmadı.. kendisinden olsa diğerinde de çıkardı ve daha once yaptığım aynı testlerde.. bunu ilkke gördüm birde suda döktüm üstünde kuruma çizgisi gidiyor diyorlar su dokersen ..ama cizgi gitmedi..

Zaten pozitif sayilmaz keisnlikle.. ama erken davranmış olabilirim biraz daha gecsin başka bir test yapicammm İnshaAllah
Yani kesin birsey diyemeyiz tabi ama bu saydiklrni mulletn olmaz dedklerni yasadm olur dedkleri olmadi degisik isler bnlr ama sana sunu soliim kasiklarndn agri deilde batma var ise boyle kalcaya yakin alt kasikta iste o hamileligin en guclu belirtisi Allahim nasip etsin insallahhhhh hepimize

Yani kesin birsey diyemeyiz tabi ama bu saydiklrni mulletn olmaz dedklerni yasadm olur dedkleri olmadi degisik isler bnlr ama sana sunu soliim kasiklarndn agri deilde batma var ise boyle kalcaya yakin alt kasikta iste o hamileligin en guclu belirtisi Allahim nasip etsin insallahhhhh hepimize
Bazen batmada hissediyorum.. alttan alttan oluyor sanki bazen.. vallaha dün Bird e1 gün önce öyle bir ağrılar sancılar artık adını ne koyarsan öyle şeyler hisettim ki affedersin doğuracak gibi inleyip durdum

X