Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bende bu topiginize katılmak istiyorumm bat 12/(13 belki) Şubat yumurtlama dönemine göre artık belirlenir ama 12 Şubat a yazabilirsin admincim
Ekliyorum canım hoş geldin şubat şans getirsin🍀
Merhaba benim Bat 29 Ocak beni de ekler misiniz bu ay da umutlu değilim pek. 4 ay oldu. Cok hafif pko var bende inositol omega3 ve d vitamini alıyorum sadece
Merhaba hoş geldin ekliyorum tabi inşallah güzel haberler alırsın🌸
Hayırlı olsun canım topigin, ben de eklendim şubata 😍 yeni başladım reglim muhtemelen diğeri 14 Şubat olur
Canım hoş geldin teşekkür ederim🥰 şubat için hepimize kocaman bir inşallah diliyorum👶🏻

Regli de bittiğine göre çalışmalara tekrardan devam derken kayınvalidem alttakilere küsmüş 2 gündür bizde kalıyor ve benim yumurtalar büyümeye başladı inşallah barışıp evine geri döner :110:

-Arwen- -Arwen- kardrş bende regli oldum beni de şubata alıyormusun batı bilmiyorum şuan tahmini olarak söyleyebilirim 15 Şubat

N Nasipolsunn burada yazışma 13 sayfa şimdi geldik ya abuuu geceden sabaha sabahtan geceye burada olur bir 500 sayfa heralde biz tur dönene kadar.bu arada sen bu ay ne yapacaksın ben düzenli plan yapacağım bu ay beslenme değiştiriyorum bakalım

N Nasipolsunn burada yazışma 13 sayfa şimdi geldik ya abuuu geceden sabaha sabahtan geceye burada olur bir 500 sayfa heralde biz tur dönene kadar.bu arada sen bu ay ne yapacaksın ben düzenli plan yapacağım bu ay beslenme değiştiriyorum bakalım
Gittiğimiz yeri costuruyoruz😂 😂 ben yeniden aşılama yaptiracagim kuzum ve diyet yapacağım. Sen neler yapacaksin beslenme dışında var mı aklinda bı sey

Görür görmez yazdım aslında ama nasip inşallah bu sefer hafif geçer oncekilerde düzensizlik vs yapmış miydi
Cnm duzensizlik yok, fakat bir yildir filan 1-2 gun once geliyor ve suresi 1 gun kisaldi. Daha once 5 gun surerdi, 4 gune dustu. Bu ay 3gun surdu diyebilirim. Fakat bunun nedeni covid gecirmem ya da asilar diyemem. Yasla ilgilidir muhtemelen. Gebelik planlayana dek bunun bir sorun olabilecegini dahi dusunmedim. Vucut kendini menapoza hazirlarken ben gebelik planliyorum. Yaman celiski 🙄

Benim sorum olacaktı ben ilk gebelikte takip etmiştim ateşimi sonra bıraktım şimdi tekrar yapmak istiyorum bunu bilen bana tekrar anlatabilir mi nasıl yapılıyordu unuttum.. adet başlayınca mi yoksa adet bittikten sonra mı ateşimi ölçmem gerek ??
Ben de ateş takibi yapıorum adetin ilk günü başlıyoruZ. Sorun varsa sorabilirsin. Her şeyi bilmesem de yardımcı olurum inşallah

Kizlar, simdi gebe kalmadigimiz ay yumurta kalitesiz oldugu icin mi olmuyor yoksa spermle bulusamadigi icin mi olmuyor. Yani bulusabilmis olsa ve yumurta kalitesizse bos ya da kimyasal gebelik mi olusmus oluyor. Sorma nedenim, esime degerlerinin iyi oldugu soylenmis. Ama benim zaten kaliteli yumurtlamam her ay mumkun degil galiba, rezervim dusuk. Yine de esime takviye gida yapmali miyiz, kaliteli yumurta olursa bosa harcamamak icin. Kaliteli yumurta her kosulda dollenir mi, esin problemi yoksa. Sacma bir soruysa kusura bakmayin, atesim var, aşinin yan etkisi.

X