Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gözün aydın güzelim maşallah diyelim

Ayyyy çok sevindimm maşaallah kuzum

Hayırlı olsuun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsiin inşallah

Masallah minnosaa o piti piti minnos dünyanin en güzel sesini duymaya cok az kalmis, cok sevindim senin icin. benim tahmin ettigim gibi randevuyu gec verdi 7+4 olcak benim sat hesabina göre.

Masallah minnosaa o piti piti minnos dünyanin en güzel sesini duymaya cok az kalmis, cok sevindim senin icin. benim tahmin ettigim gibi randevuyu gec verdi 7+4 olcak benim sat hesabina göre.
Sende görürsün annesi meraklanma çabucak geçmiş zaman inşallah

Kuzum bat günü bu gün o yüzden degerin iyi dusuk degil. biraz erken kan verince kafa karisikligi yaratmis olabilir ama gayet normal. Sonunda su bat günü de geldi gececek hayirlisiyla.
Canım doktoru aradım nerdeyse 1 günde 2 katına çıkmış çok güzel dedi biz 2 günde 1 2 kat bekleriz sağlıklı gebelik dedi

Sende görürsün annesi meraklanma çabucak geçmiş zaman inşallah
Aminnn canim iste insan merak ediyor iyi mi degil mi diye cünkü annelik 12. haftayi bir gecirelim hayirlisiyla ondan sonra seyirme gibi bile olsa yavastan kendini belli edecek minnoslar. Doktoruma 13. haftada hissediyorum bebegi dedigimde bagirsak hareketidir diye gulmustu ama hissediyordum cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…