Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha varlığından bile emin değilken bile verdiği mutluluk paha biçilemez. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Buradaki herkes dualarımda

Daha varlığından bile emin değilken bile verdiği mutluluk paha biçilemez. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Buradaki herkes dualarımda
Aminn saglikla alalim insallah Allah‘im bekleyen herkesi tez vakitte kavustursun

Doğru söylüyorsun canım benimde 3 falan o zaman
Nasılsın cnm ne gibi belirtilerin var? Benim sağ kasıkta hafif ağrı regl olcakmışım gibi. kramp gibi değişik biraz. Regl ye çok benziyor. Sık tuvalete çıkıyorum. Başka da bişi yok. Şuan erken gerçi.

Senin belirtilerin neler cnm? Bende sağ kasıkta hafif kramp gibi regl sancısı var. Sık tuvalate çıkıyorum başka bişi yok henüz

ayyy masallaaahh bayaa net bır kırmızı, saglıkla gelsın yavrun ınsallahh

Senin belirtilerin neler cnm? Bende sağ kasıkta hafif kramp gibi regl sancısı var. Sık tuvalate çıkıyorum başka bişi yok henüz
Benim ilk yerlesme kanamasi oldu, gögüs agrisi basladi, göbegimin 5 parmak altinda sagda bir nokta agriyordu, rahim kisminda baya sanci oldu birde iki defa altima yaptim sandim baya böyle su geldi gibi oldu. Bunlar ilk belirtilerdi ama ben belirti gözüyle bakmiyordum hicbirine. Gögüs agrisi ve cok ayakta kalirsam sancim oluyor hem rahim kisminda hemde sag tarafa vuruyor. Birde cok istahsizim bu ikinci olacak Allah kismet ederse ama canim ne yemek yapmak istiyor ne de birsey cekiyor sadece bir kere eksi bisey cekti aldim ictim onu ertesi gun onuda canim istemedi. Ilk hamilelikle bunun belirtileri bile cok farkli.

Merhabalar kızlar bende bat tarihimle aranıza katılmak istiyorum 28 Şubat

Kızlar bir şey soracağım benim bugün diş randevum vardı ben nasıl olsa regl okurum diye iptal etmedim reglide olmadım çatlatma iğnesinin 19. Günündeyim gidip gitmemek arasında kaldım testte yapmadım elimde yok bilemedim napayım

19.gün müüüüüüüüüüüüü
hiç test yapmadın mı ?

inşallah bebeğin seninlediir test için biraz daha bekliyim diyorsan da kendine dikkat et hareketlerine yemene içmene vs. Tabi çok geçmeden de inşallah hayırlı haberi alırsıın

Kızlar günaydın sonucum çıkmış ama anlamıyorum yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• 0FE0CC91-DC1B-452D-8798-A97C5E8C1A41.png
    100,1 KB · Görüntüleme: 93
  • E8B8BD2E-E4EB-4275-A5E3-E399ABD4BB50.png
    203,6 KB · Görüntüleme: 92
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…