Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 15 gün önce çatlatma vurulduysan eğer 1 martta regl olmassın ki. İğneden 15 gün en geç 17 gün sonra regl olunuyır gebelik yoksa
Canım 15 gün önce çatlatma vurulduysan eğer 1 martta regl olmassın ki. İğneden 15 gün en geç 17 gün sonra regl olunuyır gebelik yoksa eğer
canım ben 7 şubatta çatlatma iğnesi vuruldum 14. Günü mü regli gelmesi bekleniyor benim bugün 18. Günüm ama hala regl olmadımm her ay belirtim okurken bu ay belirtimde yok umudum da🥺

Hata veriyor sorununu halledebildin mi çıktı mı sonucun? Ben bugün keseyi gördüm çok şükür yarın sanada nasip olsun insallah 🙏🏻🙏🏻
Ayy amin canımm bende hala sonuç çıkmadı meraktayım 😔 gözünn aydın çok sevindim senin için kaç haftalıkmış bizde görebilir miyiz karşılaştırayım

Evet canım iğneden 15 gün sonra gebelik yoksa beklenen regl gelir 17. Gün de geçiktiği olur kişiye göre. Test yapsana evde kaset varsa eğer çıkar. Valla canım ben de çatlatma iğnesi ve klomen ile hamile kaldım bu ay. 5+4 oldum hala belirti yok kasık ağrısı var oda bildiğin regl ağrısına benziyor. iğne vurulmasaydım hamile oldugumu öğrenemezmişim ben daha. Bir tek öğrenmeden önce geceleri sürekli lavobaya kalktım bide gögsümün ucunda hiç bu zamana kadar yasamadıgım sızı yaşadım. Bunlarda sadece 2 gün. Hala kuruyum ben mesela. 15 aydır deniyorum bu denediğim 15 ayda hamile olmama rağmen şimdikinden daha çok belirti yaşadım ben 😅 kusura bakma uzun yazdım o yüzden en güzeli zamanı gelince test yapmak kendini çok dinlemeden

Evet canım iğneden 15 gün sonra gebelik yoksa beklenen regl gelir 17. Gün de geçiktiği olur kişiye göre. Test yapsana evde kaset varsa eğer çıkar. Valla canım ben de çatlatma iğnesi ve klomen ile hamile kaldım bu ay. 5+4 oldum hala belirti yok kasık ağrısı var oda bildiğin regl ağrısına benziyor. iğne vurulmasaydım hamile oldugumu öğrenemezmişim ben daha. Bir tek öğrenmeden önce geceleri sürekli lavobaya kalktım bide gögsümün ucunda hiç bu zamana kadar yasamadıgım sızı yaşadım. Bunlarda sadece 2 gün. Hala kuruyum ben mesela. 15 aydır deniyorum bu denediğim 15 ayda hamile olmama rağmen şimdikinden daha çok belirti yaşadım ben 😅 kusura bakma uzun yazdım o yüzden en güzeli zamanı gelince test yapmak kendini çok dinlemeden
Namastai Namastai diğer yazına etiketleyemdim 🤦🏻‍♀️

Ayy amin canımm bende hala sonuç çıkmadı meraktayım 😔 gözünn aydın çok sevindim senin için kaç haftalıkmış bizde görebilir miyiz karşılaştırayım
İdrar testi koyulaştı merak etmee sıkma canını sağlıkla bebişin büyüyor annesi 😍 ben 5+3 diye biliyordum ama ultrasonda 5+4 gözüktün

Canım kızlarımm nasılsınız bakalım neler yapıyosunuzz? Hamilelerimiz çoğalıyo maşallah sağlıkla ilerlesin herkesinki inşallah🌸 elenen arkadaşlarım marta transfer oluruz birlikte üzülmeyin🍀 çok giremiyorum soran arkadaşlar var, benim regl erken geliyo galiba normalde 27-28 şubat olması lazımdı ama hafif leke gelmiş yarın en geç diğer gün başlar reglim sanırım, bu ikinci olacak erken gelmesi hayırlara vesile olsun. Ovülasyon aldım internetten bugün geldi regl biter bitmez başlicam inşallah güzel olur bu ay bebişime kavuşurum🧸
Superrr çok sevindim canım... Tekrar sahalara dönüyorsun he 😘

Bu arada erken gelen veya geç gelen adetlerde de rahim bebeğe hazırlık yaparmış haberin ola..😜

Sağlık ocağı test yapmadı eve yolladı. 3 gun önce gebelik testi yapmışsın çıkmamış biraz daha bekle hafta sonu geçsin hafta ici saat 9 da gel dedi bende gelirken kaset test aldım yaptım hiç bi şey çıkmadi kesinlikle hamile değilim bunu anladım.
Canım bence acele karar verme.. tamam yollamışlar eve send ebekle hafta sonu pazartesi dayan kapıya test pozitif olmasada slik çizgi vardı çok kask ağrım var filan de yapsın lar.. adet olmadan ümidi kesme

Inşallah canım eşimde bende gidicez inşallah sende hayırlı haberini netlestirirsin bian önce 🙏♥️
Amin canim Allah tez vakitte versin cok bekletmesin🤲 Bir sorun skintida cikmasin insallah. Aradim bu gün tahmin ettigim gibi 7. haftaya verdi hatta 7+4 de gidicem.

Yaa minnacıık böyle kesenin içinde çok değişik bir şey😍 Rabbim isteyen herkese sağlıkla tattırsın bu duyguyu inşallah 😍😍
Ahhh teyzesi yesin onu.. MashaAllah taabarekAllah canim.. Rabbim esirgesin.. sağ slaim kucağına al İnshaAllah...
Canimm bol bol oku tamammi

Yaa kızlar inshallah kış aylarında hep beraber yine burda olup bebeklerimizin kusmugundan bahsederiz 🤣😅😅 çok severim k sut kokusunu yaaa

Canım bence acele karar verme.. tamam yollamışlar eve send ebekle hafta sonu pazartesi dayan kapıya test pozitif olmasada slik çizgi vardı çok kask ağrım var filan de yapsın lar.. adet olmadan ümidi kesme
Hiç bilmiyorum hani imkansızı beklemek gibi bisey bu en azından bilsem ilaç içerdim ağrılarım kesilir belirsizlik çok zor cok

X