Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben elendim,marta geçiş yapıyorum 🙏

Eklentiler

• IMG20220224164239.jpg
    IMG20220224164239.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 82
Böyle bir hata alıyorum sonuç için kızlar karşılaşan var mı daha önce ? Sistemde bu bilgilere ait kayıt bulunamamıştır diyor

Eklentiler

• E6285A08-0345-45CB-BC6A-1544A999FECD.png
    E6285A08-0345-45CB-BC6A-1544A999FECD.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 83
Canım kızlarımm nasılsınız bakalım neler yapıyosunuzz? Hamilelerimiz çoğalıyo maşallah sağlıkla ilerlesin herkesinki inşallah🌸 elenen arkadaşlarım marta transfer oluruz birlikte üzülmeyin🍀 çok giremiyorum soran arkadaşlar var, benim regl erken geliyo galiba normalde 27-28 şubat olması lazımdı ama hafif leke gelmiş yarın en geç diğer gün başlar reglim sanırım, bu ikinci olacak erken gelmesi hayırlara vesile olsun. Ovülasyon aldım internetten bugün geldi regl biter bitmez başlicam inşallah güzel olur bu ay bebişime kavuşurum🧸
4-5-6 haftalıklar dolduk -Arwen- -Arwen- bir sonraki ay buradan kalan tüm arkadaşlarda müjdeli haberi alır inşallah darısı sana 🥰🥰

Kızlar SAT 19 ocak benim yumurtlamayı bilemiyorum o hesaplamaya göre 5 haftalık oluyor cuma çağırdı doktorum kese görebilir miyiz sizce geçen olanda alttan bakmıştı bebek ondan ölmüş olabilir dediler sizce ne yapmalıyım yarında kan vericem sağlık ocağına takip edelim dedi aile hekimimiz sağolsun çok meraktayım😵‍💫
Bizim hesaplarımızla bazen ultrason hesabı uymuyor adete göre 7 haftalıktım ultrasona göre 5 haftalık çıktım 😂

Son ilişki 15 şubat bat 18 şubat bu gün 24 şubat 6 gun adet gecikti bu gün 7. Gün son ilişkinin üstünden de 9 gun geçti hiç umudum yok inan ki testler hep negatif iyice sınır oldum artık gerçekten sinirlerim alt üst oldu yaaaa ufffff😭😭😭😭😭😭
Pardon bunu yeni gördüm. Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin dileyen herkese

Merhaba ben 15 gun once ovitrrelle vuruldum. Dun normal test yaptim hayalet cift cizgi gorundu. Bat 1 mart sizce ne zaman kan testi yaptirayim.
Canım 15 gün önce çatlatma vurulduysan eğer 1 martta regl olmassın ki. İğneden 15 gün en geç 17 gün sonra regl olunuyır gebelik yoksa eğer

Cok tesekkur ederim Allah hepimizin yuzunu guldursun . Acikcasi suan tam sevinemiyorum. Cunku daha onceden kimyasal gecirmistim hcg 1550 yken ogrendim. Allahim insallah bu sefer dualarimiz gercek olur.
Stres yapma canım rahat ol inşallah saglıkla ilerler

X