Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah canım benimki tam olarak kimyasal mi oluyo bilmiyorum tuhaf bi durum yasiyorum iki aydır çok hafif bi yükselme oluyo nasıl oluyosa kaset testler algiliyo bu hafif yükselişi güzel bi doktor arayisindayim
kımyasal olabılır kuzum, sonucta beta hcg varkı yukselıyor.
mutlaka guzel bır doktora gıt durumunu anlat,

Inşallah halden anlayan heyecanımızı hevesimizi kırmayacak saçma olabilen sorularımızı güzelce yanıtlayacak bi doktor bulmak çok çok zor gerçekten
ahh hemde ne zooorrr, ben bundan once 4 doktor degıstırdım ıkısı kadın ıkısı erkek hıc memnun kalmadım, heves bırakmadılar hep olumsuz bırısınde aglayarak eve gıtmıstım düşünn,
sonra bır akadasım canım barış hocayı soyledı bır kerede olsa gıt nolur dedı bır gıttım resmen pozitifliği, olumlu halleri ve benı umutlandırması bana cok ıyı geldı, ıkı asılama oldum bırısı kımyasal oldu bırısı negatıf ama yıne olsa yıne ona gıderdım,
tup bebek ıcınde konustuk sene sonu dusunuyoruz ama doktorum dene dedı normalde olabılır dedı ınsallah .
sende ınsallahhh gonlune gore bır doktor bulursun kuzum:anne::KK200:

ahh hemde ne zooorrr, ben bundan once 4 doktor degıstırdım ıkısı kadın ıkısı erkek hıc memnun kalmadım, heves bırakmadılar hep olumsuz bırısınde aglayarak eve gıtmıstım düşünn,
sonra bır akadasım canım barış hocayı soyledı bır kerede olsa gıt nolur dedı bır gıttım resmen pozitifliği, olumlu halleri ve benı umutlandırması bana cok ıyı geldı, ıkı asılama oldum bırısı kımyasal oldu bırısı negatıf ama yıne olsa yıne ona gıderdım,
tup bebek ıcınde konustuk sene sonu dusunuyoruz ama doktorum dene dedı normalde olabılır dedı ınsallah .
sende ınsallahhh gonlune gore bır doktor bulursun kuzum:anne::KK200:
Canim benim ya valla öyle çoğu doktor sadece tıbbi acıdan bakıyo senin heyecanını hevesini asla anlamiyo evlat sahibi olmak icin yanıp tutuştuğunu asla anlamiyo ne güzel sen bulmuşsun iyi bi doktor inşallah bende bulurum 🙏♥️

Canim benim ya valla öyle çoğu doktor sadece tıbbi acıdan bakıyo senin heyecanını hevesini asla anlamiyo evlat sahibi olmak icin yanıp tutuştuğunu asla anlamiyo ne güzel sen bulmuşsun iyi bi doktor inşallah bende bulurum 🙏♥️
eevet bazı doktorlara gore ıste care arayan bıreylerız, ınsallaahh sende bulursun kuzum:KK200:

6.gün ise iğne sonrası cok erken tabı herkesın vucuudu farklı ama benım ıkı asılama oldum ovıtrelle kullandım, ıgne sonrası 10.gün pozıtıftı ıgne etkısı bende 11 gun gecmstı
Merhaba ben 15 gun once ovitrrelle vuruldum. Dun normal test yaptim hayalet cift cizgi gorundu. Bat 1 mart sizce ne zaman kan testi yaptirayim.

Bugün çift çizgiden sonra ilkkez doktora kan verdim beta hcg 313.8 çıktı .kese için henüz erken zaten dedi doktor kese göremedik 4hafta 5günlüğüz daha .kese ve kalp atışı kaçıncı haftalarda duyuluyor ?

Bugün çift çizgiden sonra ilkkez doktora kan verdim beta hcg 313.8 çıktı .kese için henüz erken zaten dedi doktor kese göremedik 4hafta 5günlüğüz daha .kese ve kalp atışı kaçıncı haftalarda duyuluyor ?
Kese icin beta 1000-3000 den sonra ancak görülüyor canım

Cekmedim foto ama gecen cuma yapmistim erken oldugunu bilerek normal test hayalet cizgi cikmisti dun yaptim hayaletten daha belirgin cikti. Baya baya cizgi var aslinda suan acayip heyecanlandim. Gidip kan testi yaptirsam mi?
baya olmus aslında 15 gun olmus bnce kan ver kuzum

X