Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim gibi biraz acelecisin sen de sanırım :))) yumurtlamadan sonra 12-14 gün sonra test yapın diyolar, daha öncesinde olsa da negatif çıkabilir seni yanıltmasın testler bata 1-2 gün kala yap bence gebelik testini. Burdaki çoğu kadını yanılttı testler ben dahil acele ettiğimizden hüsrana uğradık ne yazık ki, hatta şimdi çoğu kişi sana adetin gecikirse yap test diyecek gör bak :))

Haklısınız çok heyecanlıyız eşimle Allah isteyen herkese nasip etsin, kimseyi evlatla sınamasın düşmanımı bile. Epey olduk evleneli. Elimde olsa hemen şimdi gidip test yaptıracağım. Ama değişiklikler başladı ki çok istememize rağmen hiç bakmamıştım ben hamilelik belirtilerine. Neredeyse yazılanların çoğu var. Normalde de olmayan şeyler. Kasıklarım, akıntım, falan normalde olan şeyler değil. Hayırolsun hayırlı haberler gelsin inşAllah

Avokado ve çörekotu-bal-zencefil üçlüsü doktorların kadınlara özellikle önerdiği şeyler ben özellikle Avokadonun etkisini bizzat yaşayanlardım. geçen ay batımı 6 gün geçti kafaları yemiştim idrar kan testlerim negatifti o gün Avokado yedim iki tane gecesi hasta oldum. Rahime sağlığı için de çok faydalı internetten de bak canım sen Bugün test günün yap ve hemen bizlere haber ver aklım sende e hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…