Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanırım şimdi yüklendi 🙏

Eklentiler

• E7D89567-9689-407C-A8EC-103479B74EF7.jpeg
    E7D89567-9689-407C-A8EC-103479B74EF7.jpeg
    195 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar nasılsınız? Ben bugün rahim filmi çekildim nerdeyse korkudan bayılacaktım ve çok utanıyordum.asla korktuğum gbi olmadı ne ağrım ne sızım yok 🥳 çektirmek isteyenler sakın korkmasın

Kızlar nasılsınız? Ben bugün rahim filmi çekildim nerdeyse korkudan bayılacaktım ve çok utanıyordum.asla korktuğum gbi olmadı ne ağrım ne sızım yok 🥳 çektirmek isteyenler sakın korkmasın
Geçmiş olsun bebeğim çok sevindim hayırlı sonuçların olsun inşallah bi an önce kabus bebisine

ben normalde paylaşılan testlerde ikinci çizgiyi göremem ve kızlar üzülmesin diye de yorum yapmam ama bunda görünüyor canım. Çok erken bir süre 11 gün hem daha batına 5 gün var. Cumartesi bir daha yap ve bizlerle o güzel haberi paylaş. 😍 bu arada avokado yemeyi sakın ihmal etme ❤️
Avakadonun ne gibi bir etkisi var?
Tesekkur ediyorum guzel yorumun icin, kimyasal gebelik gecirdigim icin daha once erkenden sevinmek istemiyorum.yarin bata 3 gun kalacak.erken gebelik degil de normal gebelik testi yapacagim
Bakalim ne cikacak cok merak ediyorum.
Insallah degerim artmistir hayirlisiyla teste de yansir

Bende ucuz erken gebelik testi aldim ikinci cizgi bu kdr koyu olmasa da cikti ama normal testte nasil.cikacak onu merak ediyorul acaba bata kac gun kala ypmak dogru onu.ya da bat gecince mi ypmk lazim bilemedim.beklemek cok zor grcektn

Merhaba ☺️ Evet erken gebelik testi ama pahalı olandan değil onu yapmaya kıyamadım henüz 😂😂 şu 6 gün önce çıkarandan.. çok teşekkür ederim hayırlısı ise inşallah 🙏 iğne yaptırdım yalancı pozitif gösterebilir deniyor
İğne etkisi değilse o durumu bilmiyorum hiç kullanmadım hamilesin canım 🥰😂

X