Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım bende cuma gidicem öğrendin zannettim o yüzden sordum 😊
Yok canım ilk beta değerim bata 4 gün varken 60 dı sonra bata 1 gün varken tekrar verdim 219 olmuştu. Bu hafta cuma tekrar çağırdı. Aynı gün gidiyormuşuz inşallah güzel haberlerle döneriz. :KK54:

Benim günü gününe hatta dakikası dakikasına olduğundan endişeleniyorum
Bu siteye yeni üye oldum ama sürekli takipteydim. Sırf sorularımı sorayım diye üye oldum ama içimi rahatlatacak bi cevap bulamadım henüz. Şükür kendime benzer birini buldum 😄 gecikmenin 5.i günü defalarca idrar testi yaptım negatif. Normalde günü gününe olurum hiç gecikmez. Böyle olunca insan ister istemez endişeleniyo. Güzel haberler alalım inşallah. 10. 15. Günü pozitifi görenler varmış okudukça umutlanıyorum test yaptıkça vazgeçiyorum. Ayy çok uzun yazdım hakkını helal et 😄

Bu siteye yeni üye oldum ama sürekli takipteydim. Sırf sorularımı sorayım diye üye oldum ama içimi rahatlatacak bi cevap bulamadım henüz. Şükür kendime benzer birini buldum 😄 gecikmenin 5.i günü defalarca idrar testi yaptım negatif. Normalde günü gününe olurum hiç gecikmez. Böyle olunca insan ister istemez endişeleniyo. Güzel haberler alalım inşallah. 10. 15. Günü pozitifi görenler varmış okudukça umutlanıyorum test yaptıkça vazgeçiyorum. Ayy çok uzun yazdım hakkını helal et 😄
Kan verdiniz mi hiç kanda daha erken çıkıyo

Bugün 28 günüm karnım, bacaklarımın içi ağrıyor hala regl gelmedi. Sıcak su torbasıyla oturmaktan fenalık geldi artık regl olsam da rahatlasam ilaç içsem ya ilk defa gecikti ve gelemedi çok rahatsız edici :KK43: bu da yetmezmiş gibi yüzümde yumuşak doku enfeksiyonu oluştu. Antibiyotik için de regl bekliyorum tüm belalar beni buluyor herhalde
28 gündür regl olmuyor musun canım sen bebişe yada başka şeylere stres yapmışsın o yüzden gecikme yaşıyorsun doktor da kontrol etmiş doktor adet olman için ilaç vermedi mi

Bekleyelim bakalım ne olucak bende de hala gelen giden yok kan testim de negatif çıktı.Sağlığımız bozulmasın da …

Eklentiler

• 20220220_134326.jpg
    20220220_134326.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 81
  • 20220220_132338.jpg
    20220220_132338.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 81
Ben bugünde regli olmadım hatta acaip iş yaptım yeni bitti banyo fln derken direk uykuda dinleneceğim ki sabahtan beri çalışıyorum eşya taşımaca eski evden gelecek gidecekler falan neyse bunca merdiven in çık otur kalk taşı olmadım ama inatla bekleyeceğim testte yapmayacağım regliyide atlatırsam hemen Dr randevusu alıp kana gideceğim
Allah seni ne yapmasın kizzz ya varsa gebelik nedne bukadar agirnislere giriştin.. canım yani tamam tutanağı varsa yine tutunurda.. yani ne bilim sonuçta tedbir bziden takdir Allah'tan.. yapmanbak sonra varsa pişman olursun.. adet olursun yoksa zaten acelen neee🥺

X