Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hamilelikte agri kisiden kisiye degisir benim ilk hamileligimde hic agrim olmadi 3 aya kadar ama bu sefer daha bat‘a 6 gün kala bayagi bir sancilandim. Alt karinda, kasiklarda, belde vs agri normal hamileligin ilk dönemlerinde tabi buna kanama eslik etmiyorsa. Yumurtlama gününüze bagli aslinda ne zaman testte cikacagi. Yumurtlamadan 14 gün sonra idrarda cikiyor diyorlar teoride. Benim yumurtlama 8 inde oldu 12. günde erken gebelik testinde cikti ama benim bebis erken yerlesti biraz 6-12 gün diyor bende yumurtlama gununu 1. gün olarak sayiyorum 5. gün yerlesme kanamasi oldu.

Ben bugünde regli olmadım hatta acaip iş yaptım yeni bitti banyo fln derken direk uykuda dinleneceğim ki sabahtan beri çalışıyorum eşya taşımaca eski evden gelecek gidecekler falan neyse bunca merdiven in çık otur kalk taşı olmadım ama inatla bekleyeceğim testte yapmayacağım regliyide atlatırsam hemen Dr randevusu alıp kana gideceğim

Canım bende olumlu haberi aldım senin topik uğurlu geldi. İnşallah darısı isteyen herkesin başına

Kizlar ben adetimden bir gun önce erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı bugün dördüncü gün hala regl olmadım test yapmadım ama pozitif olabilir mi

Ben ilk dol kasık agrisi çektim sonra adet olacakmışım gibi tam orta hatta hissettim ama çok şiddetli değildi farkettim ki dinlenince ayaklarımı uzatınca geciyor halada yorulunca devam ediyor ağrılar agri duyabilirsin ben adet olucam sanıyordum

Sizinle aynı günlerde yumurtlamışız siz 12.günü beta baktırıp 15.65 görmüştünüz sanırım sonra tekrar beta baktırdınız mı

12 günü dündü genelde 24 48 saatte bhcg anlamlı artış gösterdiği için salı sabah yada çarşamba sabah baktirmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…