Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim dün benimde silik çıkmıştı ya bugün hiç bisey çıkmadı malesef 😕

Normal test mi yaptin canim? Seninki de pembeydi yani bide gri cizgide degildi normalde oyle cizgiyi birak eger kullandigin test cok yaniltici degilse gölge hatta kuruma cizgisi bile cikmaz normalde. Kusura bakma unuttum bat‘a ne kadar kaldi? Pembe cizgi normalde imkani yok cikmaz- 1-2 gün sonra tekrarla bakalim ne olacak

Canım mesajın çok mutlu etti beni inşallah güzel olur her şey 🥰🥰🥰

Aminnn Allah sag salim, saglikla, eli ayagi tam kucagimiza almayi nasip etsin🤲🥰 tam dua etmek gerekirmis hep böyle söylüyorum. Git bi kan ve hadi benim yerime de 😍 ben veremiyorum malum bakmiyorlar burda.

Normal test mi yaptin canim? Seninki de pembeydi yani bide gri cizgide degildi normalde oyle cizgiyi birak eger kullandigin test cok yaniltici degilse gölge hatta kuruma cizgisi bile cikmaz normalde. Kusura bakma unuttum bat‘a ne kadar kaldi? Pembe cizgi normalde imkani yok cikmaz- 1-2 gün sonra tekrarla bakalim ne olacak
Ben çok bilmiyorum ama sanırım yarın bat 8 inde çatladı ovulasyonla takip ettim ben yine de kan versem mi acaba

Bat bugun sabah test yaptım negatif 🥴 birkaç gün daha bekleyip olmazsam kan veririm diye düşünüyorum

Kızlar iğne 9.gün ilk defa test yapıyorum iğne etkisi geçti mi geçmedi mi anlamak için bi de yarın yaparım diye düşünmüştüm şuan benim gördüğüm gölge gibi çizgiyi siz de görüyor musunuz? İğne etkisidir diye heves etmek istemiyorum ama ilk kez çizgi gördüm🤣

Eklentiler

• B527D865-C584-42D6-9E54-83D71CF051E7.jpeg
    B527D865-C584-42D6-9E54-83D71CF051E7.jpeg
    186,9 KB · Görüntüleme: 70
Laboquick markası normal kaset test acaba erken gebelik mi alsam yapsam varsa onda çıkar heralde sağlık ocağına kan verme saatini kaçırdım

Laboquick markası normal kaset test acaba erken gebelik mi alsam yapsam varsa onda çıkar heralde sağlık ocağına kan verme saatini kaçırdım

Canim mesajlar geri de kaldi dün yaptigin testi tekrar atabilirmisin? Olmadi bi erken gebelik yap 3 saat kadar pek sivi alma ve tuvalete gitme. 8 de catladi diyelim hadi o gün geceye kadar bir vakitte döllendi saymasak o günü bile bu gün 13. gün sayarsak 14

Laboquick kaset canım 20 üzeri beta gösteriyor erkenler 5 üzeri gösteriyor erken al kan verme şansın yoksa erkende kesin çıkar yada kan ver varsa kesin çıkar ikisi aynı fiyat kan vermek daha mantıklı özelde

X