Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun peki devamli mi ağrıyordu öğrenmeden önce
Yani bi hafta boyunca devam etti ama dedigim gibi ara ara yoklayip gidiyodu bes on dakkalik agrilardi boyle kanama oldugundaki gibi saatlerce kivrandiran agrilar degil bide test yapmadan iki gun önce bel agrim da eklendi sonra test yaptım adete iki gun kala. Seffaf akintim da vardi hala da var insallah hamilesindir

Çok teşekkür ederim inşallah öyledir

Silik çıkan anne adayları bat a 5 gün kala negatifti bembeyaz bat günü yaptım beyaz olan test laboquick mavi olan artı med aynı günün testleri farka bakın ertesi gün kan verdim 115 çıktı değerim markalar ve resim referans olabilir size de umarım hepimiz kuzularımıza kavuşuruz

Eklentiler

• 748060B3-F7E9-4C4B-99E4-A9BC70811DA8.png
    243,4 KB · Görüntüleme: 77
  • 0A8EAC19-377A-45F8-A734-2C0739EB0347.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 75
  • CFE19764-F0B8-4227-BEE9-1DB07E65FC92.jpeg
    123 KB · Görüntüleme: 74
Evet canım hemen çıktı ben bata 5 gün kala ve o kadar şey içtikten sonra çıkmasına şaşırdım umarım yarın güzel haberi alırım buraya yazarm
Süper çok sevindim sabah ilk idrarınlar yap istersen sonra kan verirsin direk kan negatif insanı çok üzüyor

Ayyyy ne kadar farklı çıkmış canım 2 gün sonra testi tekrar mı istediler senden

Ayyyy ne kadar farklı çıkmış canım 2 gün sonra testi tekrar mı istediler senden
Yok canım ben tekrar beta için test vermedim cuma gel keseyi görebiliriz dedi doktorum bakalım randevu aldım bekliyorum hcg verince korkuyorum ilk bebeğimi kaybetmiştim bunda çok endişelenmiyorum sonuçta yükselip yükselmemesi kucağıma sağlıkla almam Allah a kalmış

İnş canım sağlıklı gebelik olur keseyi görünce yaz

Gecikmenin 3.gününden sesleniyorum.Gelen giden yok ağrı sızı yok şişkinlik hissi yok çok hafif sarı akıntım var onun dışında hiç hareket yok genel olarak.Ne yapsam bi doktora mı gitsem yoksa biraz daha mı beklesem kendiliğinden olur belki diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…