Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah çok çok sevindim hayırlı olsun güzelim belirtilerin neydi

Canım genelde iştahlıyımdır yemek tatlı çok severim çokta yerim 5 ay önce evlendim 54 kiloydum 5 ayda 63 olmuşum sen düşün iştahta değişmedi ama aşırı bel ağrım var hiç hayatta belim ağrımaz ondan şüphelendim bende

Insallah vardirr bi 3 gün önce sabah uyandim ayaga kalktim birden bisey bosaldi su gibi zaten skisiktim acaba altimami kacirdim diye dusundum sonra gelmedi az az su gibi akinti oldu ama o kadar degildi birde cuma gecesi testi yaptiktan sonraydi sanirim ayni sekilde bir su bosaldi baya ic camasirima kacirmisim gibiydi 5-6 cm kadar buyuk islanmisti

Daha pembe cikan hangi marka acaba p ile baslayan mi

Daha pembe cikan bu migrostan aldim isvicre de ama ayni marka baska yerde var mi bilmiyorum ben 3-6 gün önce saniyordum sonra fark ettim ki 3-5 gün önceye kadarmis ama benim 6 gün varken bile cikardi

Eklentiler

• 5480794D-9A72-437C-BCCA-526D2EA08DB2.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 44
Gözüne güven, radar gibidir şahin, kaçmaz maşallah

Aynı durumdayım inşallah sonum senin gibi güzel olur bi an düşünmedim değil acaba yerleşme falan mı diye çünkü yerleşme döllenmeden 6-12 gün sonra oluyor ya

Ben oglumda pel birsey yasamadim gayet hamile degilmisim gibi, cokta yedim 64 le hamile kalip 90 la doguma girdim cocukta cika cika 3170 gram cikti ama bu degisik olacak sanki. Cuma gece baya bi sancilandim adet sancisindan degisik biraz bayada siddetliydi icimi oydu cocuk resmen nasil bir hirs varsa normalde bende asiri istahli olmasamda catlayana kadar yerim ama yumurtlamadan beri böyle yesem bi dert yemesem bi dert diye dolaniyorum ortalikta.

Pazar günü 132 olan test 685 çıktıgında perşembe günü yaptırdım. Yok ben ilk öğrendiğimde 43 ile öğrendim. 2 gün sonra 132 gördüm.
Tekrar rahatsız ediyorum kap atışı duyuldu mu benimde cuma 124tü adetime 1 gün vardı yarın tekrar vereceğim de ne zamana kadar kan verilmeli

Aynı durumdayım inşallah sonum senin gibi güzel olur bi an düşünmedim değil acaba yerleşme falan mı diye çünkü yerleşme döllenmeden 6-12 gün sonra oluyor ya
M masallp3risi89 canım senin bu su adetten kaç gün önce geldi?

Insallah Allah nasip etsin canimm benim 8 inde yumurtam catladi 12 sinin gecesi 2-3 damla yerlesme kanamam oldu tahmini 17 gibi o su geldi aslinda buraya yazmistim ama su an aklimda degil tam. 18 in gecesi yani artik 19 a girmistik testte pozitifi gordum ve onun sabahina tekrar o su gibi akinti cok geldi batta ayin 25 i. Battan 6 gün önce ögrenmis oldum. O su da yerlesme olupta artik o hamilelik hormonu salgilanmaya baslayinca geldi diyeyim oyle dusunuyorum.

Bende yerleşme kanaması olmadı. Sadece bir kaç gün kahverengi akıntı oldu. Bıu akşamda böyle bir şey oldu. Ama sana göre hesaplarsak geç olmuş oldu.

Dikkat etmek lazım biraz yemek kısmına canım göbek alıp başını gidiyor sonra birde hamilelikte dahada çok alıyorsun tabi sen tecrübelisin

Kızlar ben 6 7 Ay uğraştım klomen femera ve catlatma ignesi herseyi denedik olmadı. Bir yerde şırınga yöntemini duydum 2 aydır deniyordum anlatıyorum. Şimdi prezervatifin içine boşaliyor eşiniz size saniyesinde onu uzun şırınga ile çekiyorsunuz geri kalana boş hava çekiyorsunuz ve onu rahmin içine hızlı bir şekilde sıkıyorsunuz . Hatta yapabilirse eşiniz 2. Postayı devam etsin o şekilde daha kolay 8cine gider zorladikca. Ben bu yöntemle kaldım ve bu bir doktorun tavsiyesi emjn olun hiç birsey olmuyor aynı sey sadece daha hızlı sıkınca rahmin içine daha kolay gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…