Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim ilk hamileligimde sansima iste tr ye gitmistik ben hamile olduguma emindim ama test acik pembe cikti diye kayinvalide ve gorumcem inanmacinya onlarin inadina gözlerine sokmak icin kan verdim🤣 hastaneyede gorumcem goturdu keseyide gordu rahatladi. Isvicre de yasiyorum burada kan almiyorlar maalesef ama ben 5 tane test yaptim iki günde 🙈 insallah sagliklidir, kadin doktorumda yok aricam daha ilerki koyde var 1-2 tane en erken 7. hafta gibi alirlar diye umuyorum. Burda evde test yapiyorsun doktorda ancak bebek olusunca muayeneye aliyor. Amin allah bagislasin oglusumda 5 yasinda. Sonucun insallah pozitif cikacak saglikla kucagina al🤲
Yurtdışında baya zor galiba ilk zamanlar insan meraktan çatlar ya inşallah ilerleyen günlerde kesinleşir iciniz rahat eder inşallah bende yarın güzel haber alırım 🙏♥️

İnşallah canımın içi sadece test sonuç vermeyince sabaha kadar uyuyamadım sonrasında bebek varsa stresten etkilenir diye korkudan direk uyuyakaldim 🤣🤣🤣 bat gunumden bir gün önce deneyip paylaşacağım,çok güzelsiniz teşekkür ediyorum 🌼🙏
Erken yapmışsınnnn erken yapma canım ben adet tarihinden 4 gün önce yapmıştım negatif çıkmıştı bat tarihinde net gördüm sende batı bekle kuzum ❤️😍

Eklentiler

• 20220220_134326.jpg
    20220220_134326.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 76
Arkadaşlar benim adet günüm yarın normalde yani yarın 30.gün ben 27-30 gün arasında adet oluyorum yarın da olmazsam artık test yapıcam ama adet olcak gibi ağrım var akıntı oluyor kesin oldum bu sefer diyorum tuvalete gidiyorum bembeyaz akıntı. Hamile arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz siz yaşadınız mi bu durumu? Yani gebelik belirtisi olabilir mi bu?
sen nasıl bu vakte kadar test olmadın 😂 ben 5 gün önceden erken gebelik testlerine başlardım

İnş olumlu olurda yazarım canım daha çok yeni ya korkuyorun
korkman normal, bende geçen ay eşimden gizli gidip kan vermiştim ümitlendirip sonra hüsran olmasın diye ☹️ hastaneden aldığım negatif sonuca bile inanmamıştım. Ben o ay test yapmıştım yarım saat sonra iki çizgi olmuştu ona güvenmiştim. Ama testler gerçekten maksimum 10 dakikadan sonra çöp,

korkman normal, bende geçen ay eşimden gizli gidip kan vermiştim ümitlendirip sonra hüsran olmasın diye ☹️ hastaneden aldığım negatif sonuca bile inanmamıştım. Ben o ay test yapmıştım yarım saat sonra iki çizgi olmuştu ona güvenmiştim. Ama testler gerçekten maksimum 10 dakikadan sonra çöp,
İnş bu ay olumlu olur 😍 benimki hemen çıktı

X