Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gecikmenin 3.gününden sesleniyorum.Gelen giden yok ağrı sızı yok şişkinlik hissi yok çok hafif sarı akıntım var onun dışında hiç hareket yok genel olarak.Ne yapsam bi doktora mı gitsem yoksa biraz daha mı beklesem kendiliğinden olur belki diye
7 güne kadar gecikme normal

Yurtdışında baya zor galiba ilk zamanlar insan meraktan çatlar ya inşallah ilerleyen günlerde kesinleşir iciniz rahat eder inşallah bende yarın güzel haber alırım 🙏♥️

Bunlar cok vurdumduymaz yada oyle surekli bakip para kazanalim dertleri yok ikisinden biri :)
Ben ilk hamileligimde daha once iyi huylu tumorum icin kontrole gittigim doktoruma gitmistim 2. kontrolde de annem ben esim gittik kadin o hafta ultrasonda bakmadi ben hep bakmiyorum dedi nasil sinir olmustum🤦‍♀️ Doguma da girmiyordu hemen degistirdim. Kimileri sigortaya extra fatura cikmasin diye yapiyor bunu. Sonraki doktorum anlayisliydi ve her ay gösterdi bize. Aslinda belkide cok bakma taraftari degiller sonucta ultrasonda zararli gercekten bakmak zorunda olduklari zamanlar disinda. Daha ortada bebek yokkende bakmak istemiyorlar bi degisikler birde gelip bize sorsalar nasil merak ediyoruz. Adetim bir gecsin cizgiyi daha koyu goreyim rahat edicem. Bariz bebis var canim yoksa cidden pembe cikmazdi. Yarinda guzel haberi vereceksin bize😍🤲🧿

Ayyuyyy canım inş dayanamadım kocamada söyledim inş üzülmeyiz diyip duruyo strese soktu beni
Ay sus sen deseydin hahaha 🤣 var canim belli yani oyle gölge falan da degil. Bak benim iki ayri marka erken gebelik testiydi birinde pembe cikti digerinde gölge cikti. O gölge cikani bu günde yaptim biraz pembe cikti onda. Diger erken olandan dün gece yaptim onda daha pembe sabah odrari olmamasina ragmen vardi. Bide normal testte bu kadar erken cikmis, erken test olsa daha iyi cikardi. Ayni gün bizim bat bu arada 🥰

Ay sus sen deseydin hahaha 🤣 var canim belli yani oyle gölge falan da degil. Bak benim iki ayri marka erken gebelik testiydi birinde pembe cikti digerinde gölge cikti. O gölge cikani bu günde yaptim biraz pembe cikti onda. Diger erken olandan dün gece yaptim onda daha pembe sabah odrari olmamasina ragmen vardi. Bide normal testte bu kadar erken cikmis, erken test olsa daha iyi cikardi. Ayni gün bizim bat bu arada 🥰
Ayyyy gerçekten mi kan verdin mi canım sen

Kızlar sabah negatifi görünce çok üzüldüm çok ağladım. Ama yine kafam karıştı. Bat 24 şubat. Az önce ayaktadım ani ve şiddetli bir sancı girdi. Dedim kesin adet oldum. Ama tuvalete gittiğimde su gibi fazlaca bir akıntım olduğunu gördüm. Bana bi yardım edin bi fikir verin hala umut olabilir mi?

Kizlar benum de bat 27 subat.psikopat gibi test yapiyorum 😳 negatif ciktikca uzuluyorum ama daha cok erken onu da biliyorm.siz de benim gibi sabahin korunde test yapip aksama kadar kuruma cizgisi bekliyor musunuz 😊 dun bir kuruma cizgisi cikar gibiydi bugun kuruma cizgisi bile cikmadi, en son 1 sene once falan karar vermistim hamilelige onda da düsük oldu 😪 tekrar ayni seyleri yasamaktan oyle korkuyorum ki...pozitif cikan arkadaslar gogusleriniz asiri hassaslasiyor mu ? Benim goguslerim cok sisti sanki

Daha pembe cikan hangi marka acaba p ile baslayan mi

Ayyyy gerçekten mi kan verdin mi canım sen
Bizim burda kan verme yok canim pasa pasa 7. haftayi falan bekleyecegim doktora gitmek icin :) bat gününe kadar birde bati 1-2 gün gecince test yaparim evde tam kirmiziyi gorene kadar sonrada doktor randevusu alirim. Istah durumunda bir fark var mi? Ben hastayken bile istahim kesimlez, yumurtlama sonrasi deli gibi yemek tatli yerim canim hic bir sey cekmiyor oyle yemegide yemis olmak icin yiyorum. Oglumda daha ilk aydan aseriyordum hamile oldugumu ogrenmeden oncede :)

X