Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir şey soracağım benim yumurtam 11 inde çatladı sizce erken gebelik testini veya kaset testi ne zaman yapabilirim

Kızlar bir şey soracağım benim yumurtam 11 inde çatladı sizce erken gebelik testini veya kaset testi ne zaman yapabilirim
25 inde yapman en dogru sonucu verir canım ondan öncekiler kafanı karıstırabilir negatif cıkarsa

Bu daha net ama bat yarın benim bu silik çizgi haddinden fazla silik değil mi ?İnsan olan göremez bunu yani
Geç döllenme olabilir herşey olabilir ben de batın ertesi günü beta 70 ile öğrenmiştim. Sağlıkla tutıunsun devam etsin inşallah yarın yapacağınız test daha koyu olur

Geç döllenme olabilir herşey olabilir ben de batın ertesi günü beta 70 ile öğrenmiştim. Sağlıkla tutıunsun devam etsin inşallah yarın yapacağınız test daha koyu olur
Emin olamıyorum ama zaten söyle bi durum var benim vücudum saat gibidir.Yarın bat Regl olursam yoktur bişey ama olmazsam test tekrarlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…