Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir şey soracağım benim yumurtam 11 inde çatladı sizce erken gebelik testini veya kaset testi ne zaman yapabilirim
Benim de aynı ve şu an pantolonumun düğmesini açmak zorunda kaldım aşırı şiştim normalde 48 kiloyum kilo problemimde yok. Aşırı akıntım var adet olmak üzere gibiyim 😔

Benim de aynı ve şu an pantolonumun düğmesini açmak zorunda kaldım aşırı şiştim normalde 48 kiloyum kilo problemimde yok. Aşırı akıntım var adet olmak üzere gibiyim 😔
Bende de şöyle bir durum oldu eşimle ilişkideyken cinsel organının üzeri beyaz beyaz oldu böyle ilk defa böyle bir şey gördük hatta bana sen kesin hamilesin dedi yumurtlamadan bu yana akıntım hiç kesilmedi ama bilemiyorum tabi

Bende de şöyle bir durum oldu eşimle ilişkideyken cinsel organının üzeri beyaz beyaz oldu böyle ilk defa böyle bir şey gördük hatta bana sen kesin hamilesin dedi yumurtlamadan bu yana akıntım hiç kesilmedi ama bilemiyorum tabi
Benim de her lavabo sonrası afedersin baya akıntım oluyo sürekli çamaşır değiştiriyorum ama sulu beyaz bi akıntı ve aşırı şişim

benimde bugün bat günüydü koca bir 0 tabiki 4 gün öncede doktora gittim kistim çok kalınlaşmış 10 mm olmuş çikolata kisti bu arada hemde kistten dolayı rahim ters dönmüş hormonlarım normal yumurtlama oluyo ama gebe kalamıyorum klomen verdi doktor

klomen kullanırken ovulasyon yapıyormuydunuz acaba

Fotoğrafta atayım negatifleri görmemeniz dileği ile beni listeden atın fırlatın bişey yapın çok bitkinim artık yeter umudumu tamamen kaybettim

Eklentiler

• 723B6709-7E05-45AE-8AAF-DC61F66150DD.jpeg
    723B6709-7E05-45AE-8AAF-DC61F66150DD.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 59
  • 375F7887-57A1-48CA-ACC2-0C8037916EA2.jpeg
    375F7887-57A1-48CA-ACC2-0C8037916EA2.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 62
X