Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlaaarrrr adetime 5-6 gun var dun aksam yumurta aki gibi renksiz akintim vardi.bugunde beyaz kivamli bir akintim varr.neler oluyor boyleee anlamadim. Normal mi😳

Ben reglimden 5 gun sonra gitmistim yumurtamin boyutuna bakti gelismesesine ve catlama durumuna gire basliyorlar galiba bu ay yumurtan var biraz fazla buyumus catliyor catladigi icin degerlendir geç catliyor yumurtan dedi gebelik olmazsa gel onumuzdeki ay baslayalim dedi
Hmm bana doktor klomene falan adeti duzensiz olanlara uygulanir. Senin adetin duzenli gerek yok dedi.

18 Ocak ta kimyasal gebelik yaşamıştım. Gebelik testi yaptım sanırım pozitif 🥰 dayanamayıp kaçtane yaptım bilmiyorum inşallah gebeymdir.
Maşallah sanırım farklı farklı markalar ile yaptınız.belirtileriniz nelerdi kaçıncı gün yaptınız testinizi en kısa zamanda hcg kandan baktırın 💚🌸

Hayırlı olsuun. Kan testi de yaptır insallah orda çıkar sonucu 🥰🥰
14 şubatta randevu aldım yarın inşallah yaptırıcam umarım sağklılı bir gebeliktir .
Maşallah sanırım farklı farklı markalar ile yaptınız.belirtileriniz nelerdi kaçıncı gün yaptınız testinizi en kısa zamanda hcg kandan baktırın 💚🌸
İlk dörttanesi bebe time tek olan al bi test yanılma payı varmıdır bilmiyorum nette baktım iyi değil diye yazıyorlardı . Bugün erken gebelik testi alacağım nasip olursa ona bakıcam inşallah net çıkar. 18 ocakta kimyasal yaşadım kanama geldi reglim uygulama da 14 Şubat diye gösteriyor. Kimyasal yaşayınca kesin değişmiştir herşey . Açıkçası kafam allak bullak.

Biliyorum hemde çoook iyi biliyorum tekrar göreyim diyede aklım çıkıyor ama nasipte varsa ne yapalım yoksa ne yapalım önce sabır ki sınav olmasın dimi 😊
Aynen öyle yavrum aynen öyle hepimiz büyük bi sınavdan geçiyoruz inşallah en kısa zaman da isteğimize ulaşırız hepimiz 🦋🙏

😍İnss canım benimde dört beş gündür akıntım var ama bende adet öncesi hep olduğu için dikkate almıyorum..seninki ins gebeliktendir canimmm.gununde azalmış zaten
Goguslermde agri olurdu adet oncesi oda yok bu ay bi garip.hsg cekindigim icin o degistirdi galiba.gebelik icin umudum yok ama umut etmekte guzel🥳☺️🥰

Kızlar herkese mutlu pazarlar size bir sorum var bilen aydınlatsın benim yumurtalar perşembeden beri pik görünüyordu dün ovulasyon yapmadığım için çatladı mı bilmiyorum. Kıvamlı bir çatlama akıntım da olmadı bu süreçte fakat az önce kıvamlı akıntım geldi muhtemelen çatladı. Şimdi sorum şu 3 gün pik yapıp bugün çatlama ihtimali var mı? R Random3 S sedacamasal partalina_ partalina_ hope2022 hope2022

Evet kuzu lütfen git hemen kan ver bana da sonuçları yaz ay allahım hadi inşallah çift çizgiiii🥰
Sabah yaptım çıkmamıştı sonra dışardaydım eve geldim böyle çıkmıştı bide su damlattım yine çizgi gitmedi anlamıyorum markanın adı surelab iyi yorum da görmedim zaten bu marka için

Eklentiler

• 8CA6C9FA-2662-446C-887D-B5CA223F6A96.jpeg
    8CA6C9FA-2662-446C-887D-B5CA223F6A96.jpeg
    97,2 KB · Görüntüleme: 57
X