Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa canım seni mart gebelik planlayanlarda gördüm diye kırmızı koymuştum, ay üzülme kız hemen düzeltirizz😄😘
Kız benide çıkartmadın inşallah benim belli değil bu ayda olabilir martta ikisinde yerimi aldım silme sakın beni batım 15 şubattı eğer yumurtlama olmuşsa 23 Şubat olacak son dk değerlendirme yaptım ama geleneksel yöntemle yumurtlama günü tahmini ettim hiç ama hiç biri kesin değil benden söylemesi

Kizlarrrr ovulasyonda pazartesi pik, sali catlama gormustum. Catladigi gunden itibaren 5. gune girdik bu gün, azonce lavaboya gittim peceteye böyle soluk pembe gibi bir akinti geldi kan mi degil mi bisey diyemem ona. Kan gibi parlak kirmizi degil ama kizmizi pembe arasi . Bat 25 subat ve adetim hep duzenlidir. Degerlendirdik ama bende kafama cok taktigim icin hep kendi kendime yoktur, olmamistir ya, testi eger adet olmazsam yaparim falan diyip avutuyorum. Ki daha cok var ama ona ragmen arada acaba varmi dusuncesi aliyor benide. Oglumda böyle birsey yasamadim yani yerlesme kanamasi olmadi. Sadece arada böyle gögüslerimin arkasindan ucuna dogru birden batma oluyor, karnim cok sis yumurtlamadan beri, birde göbek deligimin 5 parmak altinda sag tarafta arada böyle bir agri oluyor ama ben hamilelige yormuyorum bunlari. Erken adet olcam desem sat 31 ocakti bu kadar erkende olmam herhalde diye dusunuyorum cunku 29 gunde bir oluyorum. Benim adetimden önce her zaman 2-3 gün pembe kahve akinti olur ya 3. gün yada 4. gün adet olurum. 3-4 güne kadar adet olursam 9-10 gün erken olmus olacagim. Yerlesme kanamasida tam nasil oluyor bilmiyorum. Icimi bir korku kaplamadi degil
Gebelik düşüncen varsa şunu diyeyim yerleşme kanaması olma ihtimal yüksek zamanlamalar uyuyor o nedenle diyorum ama testten hemen çıkmaz hayırlı olsun diyesim geldi valla

İğnenin için de beta hcg varmış o yüzden 14 güne kadar öyle gösterirmiş bazıları erkenden bitiyor bende bilemedim ki acaba kan tahlili versem mi ki napsam

İğnenin için de beta hcg varmış o yüzden 14 güne kadar öyle gösterirmiş bazıları erkenden bitiyor bende bilemedim ki acaba kan tahlili versem mi ki napsam
Verme bence eğer iğnede betada varsa kan verincede çıkar Buda yanıldık seni beklemeye devam 17. Gün bence daha mantıklı olur

Gebelik düşüncen varsa şunu diyeyim yerleşme kanaması olma ihtimal yüksek zamanlamalar uyuyor o nedenle diyorum ama testten hemen çıkmaz hayırlı olsun diyesim geldi valla
Hadi insallah diyelim ☺️ Hayirlisi olsun insallah hepimiz icin. Söyle süphede kaldim okudugumda nette genelde adetten 3-5 gün önce en erken yerlesme kanamasi olur diyor. Benim daha 13 gün var adete. Test icin bekleyecegim, zor olsada sabretmesi.

Verme bence eğer iğnede betada varsa kan verincede çıkar Buda yanıldık seni beklemeye devam 17. Gün bence daha mantıklı olur
Öyle mi yapayım 8 gün daha beklicem artık napayım bende aslında net bi sonuç almak istiyorum hayal kırıklığına uğramamak İçin ay inşallah ya inşallah hüsran olmaz

Hadi insallah diyelim ☺️ Hayirlisi olsun insallah hepimiz icin. Söyle süphede kaldim okudugumda nette genelde adetten 3-5 gün önce en erken yerlesme kanamasi olur diyor. Benim daha 13 gün var adete. Test icin bekleyecegim, zor olsada sabretmesi.
Kafanı karıştırma yerleşme kanaması değilimden bir gün önce olanda var ilişkiden 4-5 gün sonra olanda 😉

Öyle mi yapayım 8 gün daha beklicem artık napayım bende aslında net bi sonuç almak istiyorum hayal kırıklığına uğramamak İçin ay inşallah ya inşallah hüsran olmaz
Bak en güzeli sabretmek çünkü 8 gün baya bir zaman betalar karışacak hangi sonuç doğru diyeceksin falan o nedenle bekle sen beni dinle boşver test yapınca yanlış çıkarsa sonrası daha büyük hüsran ki düşünsene dimi ama

Bak en güzeli sabretmek çünkü 8 gün baya bir zaman betalar karışacak hangi sonuç doğru diyeceksin falan o nedenle bekle sen beni dinle boşver test yapınca yanlış çıkarsa sonrası daha büyük hüsran ki düşünsene dimi ama
Doğru söylüyorsun canım öyle de böyle de tam emin olamıcam o yüzden bekleyeyim allahım nasip etsin ya inan o yalancı çizgiyi görmek bile insanı mutlu ediyor

Kızlar 1. Test 20 dk sonra çıkan test su tuttum kuruma mı diye çizgi duruyor sizce bu nedir ? 2. Ve 3. Tersler ise su tuttuktan sonra ki halleri
0DFDDBC5-9D50-41FB-BEDE-A5637673DEBC.jpeg

Eklentiler

• ED792687-E2D1-4FF5-8596-D0C4841274A8.jpeg
    ED792687-E2D1-4FF5-8596-D0C4841274A8.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 64
  • 2DF8168A-6143-4DC7-970D-382258D5F870.jpeg
    2DF8168A-6143-4DC7-970D-382258D5F870.jpeg
    135,2 KB · Görüntüleme: 60
Inş canım güzel haberlerimizide alacağız 🤲
Çatlama biteli 3.günüm bakalım bi değişiklik olcak mı, senin bat ne zaman?
İnşallah canım yha Allahım hayırlısını versin benim bat Pazar ama yumurta çatlamasına göre pazartesi ama ben pazartesiye kadar beklicem yarın bı test yaparım oldu oldu olmadı adeti beklerim adetim geçerse test yaparım

Doğru söylüyorsun canım öyle de böyle de tam emin olamıcam o yüzden bekleyeyim allahım nasip etsin ya inan o yalancı çizgiyi görmek bile insanı mutlu ediyor
Biliyorum hemde çoook iyi biliyorum tekrar göreyim diyede aklım çıkıyor ama nasipte varsa ne yapalım yoksa ne yapalım önce sabır ki sınav olmasın dimi 😊

X