Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İmkanım olsa ben de yapardım, çok yıpratıcı uzun süre mücadele etmek. Doktorun uygun görüyorsa neden olmasın?
Valla kuzum geçen sene kredi çektim yeni atanmıştım ama kimyasal gebelik oldu bu sefer de altın bozarım diye düşünüyorum dediğin gibi çok yıpratıcı bir süreç doktorlar da artık doğal yoldan da olmazsa tüp bebek yap dediler mayıs ayında tüp bebek tedavisi ne başlamayı düşünüyorum artık çünkü bekledikçe de bir şey düzelip başka bir sorun çıkıyor inşallah senin de en kısa zamanda doğal yoldan olur kuzum 🤰🙏❤️😍

Valla kuzum geçen sene kredi çektim yeni atanmıştım ama kimyasal gebelik oldu bu sefer de altın bozarım diye düşünüyorum dediğin gibi çok yıpratıcı bir süreç doktorlar da artık doğal yoldan da olmazsa tüp bebek yap dediler mayıs ayında tüp bebek tedavisi ne başlamayı düşünüyorum artık çünkü bekledikçe de bir şey düzelip başka bir sorun çıkıyor inşallah senin de en kısa zamanda doğal yoldan olur kuzum 🤰🙏❤️😍
Süper o zaman. Genelde o tüp rahatlaması gelince hamile kalıyorlar ya, inşallah gerek kalmadan sürpriz yapar sana bebişin 😍

@dceke @sedacamasal @hope2022 Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek @sumuhallebisi
Ben de havlu atıyorum bu ay yine canlar.. yine tertemiz negatif. Kasık ağrısı falan da kalmadı, akıntı zaten yoktu, meme hassasiyeti de yok, anlayacağınız turp gibiyim regli bekliyorum. Şimdi batı bekle diceksiniz ama ben eminim olmadığına. İnşallah gecikme yaşamadan gelir de bi an önce sürecime bakarım
Hayırlısı neyse o olsun tatlım. Umarım tüm isteyenler Martta bebişlerine kavuşur :KK200::emir_bebek:

Arkadaşlar adete 3 gün kala testim bugünde böyle cikti

Eklentiler

• IMG20220210092437.jpg
    IMG20220210092437.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG20220210085355.jpg
    IMG20220210085355.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 90
Yaptım canım ilk 2 resim erken gebelik ptesi yapmıştım karartınca belli oluyo ama çıplak gözle net görüyodum ama pek güvenemedim. Bugun de normal kaset test yaptım son 2 resim o da 10.dakikada çizgi çıktı belli olsun diye yine karartım resmi. Buna rağmen yine de emin olamıyorum belki kuruma çizgisidir diye çünkü hafif hafif regl ağrısıda oluyo gibime geliyo. Bakalım artık hayırlısı olsun cumaya kadar gelen giden olmazsa tekrar test yapıcam canım🌼 sen test yapmış mıydın peki?
Sabah test yaptım malesef çıkmadı kuzum 🥺 kaset test yapmıştım

X