Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hayırlı olsun gözün aydın🐣 peki adetin dünmüydü.benim adet günüm dündü hala olmadım ve test yapıyorum sanki ince bi çizgi var saç gbi.ama negatif die de düşünüyorum.kafam karışık o yüzden sana sorular soruyorum 😵‍💫🥺🥺
8 şubatta adet olmayınca yaptım tekrar test. Geç yumurtlama olabilir senin ki hayal çizgi çıkıyorsa.
Seninki de gölge gibi belli oluyor canım 11 yada 12 subat bat zaten cuma günü yapıcam tekrar test.bata kadar dayanamam. hep birlikte bir de cuma deneyelim hayalet çizgi çıkanlar olarak 😊 partalina_ partalina_
12 sinde yap ne kadar geç o kadar iyi bakma bende dayanamadım. Gözüme uyku girmedi dün gece uyanır uyanmaz yaptım 🤣

Kızlar hayalet bi çizgi oluştu ben net olarak görebiliyorum ama fotoğrafta siz görebilecek misiniz bakalım testten yarım saat sonra cıktı bu arada
Test markamız aynı canım benim bat 11 şubat bende öğlen 2de yaptım 10.dakikada böyle çıktı. Ben de çok kararsızım acaba kuruma çizgisimidir diye hala emin olamıyorum😄 hayalet mayalette olsa azıcık şu çizgiyi görmek çok güzel sürekli bakasım geliyo en sonunda çöpe atrım😂 inşaAllah gerçeğinide görürüz yakın zamanda😍 senin bat ne zamandı canım?

Eklentiler

• D6D1EEDA-F7F1-4D5D-994A-978AFEDAD72C.jpeg
    D6D1EEDA-F7F1-4D5D-994A-978AFEDAD72C.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 51
  • 4461A3FE-B821-453B-B32A-B70A838DE572.jpeg
    4461A3FE-B821-453B-B32A-B70A838DE572.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 53
Test markamız aynı canım benim bat 11 şubat bende öğlen 2de yaptım 10.dakikada böyle çıktı. Ben de çok kararsızım acaba kuruma çizgisimidir diye hala emin olamıyorum😄 hayalet mayalette olsa azıcık şu çizgiyi görmek çok güzel sürekli bakasım geliyo en sonunda çöpe atrım😂 inşaAllah gerçeğinide görürüz yakın zamanda😍 senin bat ne zamandı canım?
Canım öğle saatinde ve battan önce yaptığın için böyle olmuş olabilir. Bence var gibi yarın sabah ilk idrarla yap istersen bence o şekilde daha net çıkar.

Evet canım hamileyim 🤣 4 gün önce yaptığım testi yani onda hayal gibi çıktı 4 gün sonra bariz çift çizgi çıktı demek istemiştim 🤣
Yaa ne güzel demek ki erken yapmamak gerekiyomuş ama maalesef ki dayanamıyoruz🙈 ben de bugun yaptım hayalet çizgi çıktı 2gün vardı adetime bak şimdi senin sayende umut etmeye başladım ben yine🥰 bizlere de bol bol dua et canım olur muu❤️

Canım öğle saatinde ve battan önce yaptığın için böyle olmuş olabilir. Bence var gibi yarın sabah ilk idrarla yap istersen bence o şekilde daha net çıkar.
6 saatlik idrarla yaptım ama yine de yeterli değil herhalde çok kafam karıştı cuma gününe kadar bekleyesim var inşaAllah dediğin gibi net bi çizgi görürüm😇🤲🏻

Yaa ne güzel demek ki erken yapmamak gerekiyomuş ama maalesef ki dayanamıyoruz🙈 ben de bugun yaptım hayalet çizgi çıktı 2gün vardı adetime bak şimdi senin sayende umut etmeye başladım ben yine🥰 bizlere de bol bol dua et canım olur muu❤️
Bugün herkeste hayalet çizgi cıkıyor bizde de durum o canım bi Kaç gün sonra bi daha bakalım kırmızıları görmezsek 😄

X