Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam adetime 5 gün var sirt ağrım var mide bulantısı halsizim 2 gün önce de kam testi yaptırdım.negatif çıktı gebelik yok dedi ama.cok istiyoruz acaba erken mi test yaptım simdj adetimin gecikmesini bekliyorum.umarim istedigimiz gibi olur hersey

Kızlar selam adetime 5 gün var sirt ağrım var mide bulantısı halsizim 2 gün önce de kam testi yaptırdım.negatif çıktı gebelik yok dedi ama.cok istiyoruz acaba erken mi test yaptım simdj adetimin gecikmesini bekliyorum.umarim istedigimiz gibi olur hersey
Kesinlikle erken yaptırmıştım. Bir önceki hamileliğimde aynı hatayı bende yaptım. Kan testi yaptırdım 1 hafta önce negatif çıktı. Ama aslında hamileymişim sonradan öğrendim.

@sedacamasal partalina_ partalina_ @sumuhallebisi B Bade5 Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek günaydın kızlaaar, sabahın ilk güzel haberi benden gelsin 😁 kalbim kadar tertemiz bir negatif 🤣 azcık şaşırsaydım be yaa. Hadi bakalım sıra
Kızlar beta 246 çıktı hamileyim sabah test yaptım çift çizgi çıktı hemen özele gidip kan verdim çok geç çıktı emin olmadan yazmak istedim tabi daha erken beta düşük ama olsun allahıma binlerce şükür olsun 🙏🏼🙏🏼
R Random3 kırmızları görmeden umudunu kesme canım benim ilk testimde negatifti 4 gün sonra pozitif oldu

Kızlar beta 246 çıktı hamileyim sabah test yaptım çift çizgi çıktı hemen özele gidip kan verdim çok geç çıktı emin olmadan yazmak istedim tabi daha erken beta düşük ama olsun allahıma binlerce şükür olsun 🙏🏼🙏🏼
R Random3 kırmızları görmeden umudunu kesme canım benim ilk testimde negatifti 4 gün sonra pozitif oldu
Yaaaaa 😍 dün aksam yazmıştın yarın regl olmazsam test yapıcam diye ses çıkmayınca regl oldun sandım 🤗 ayyy çok sevindim, sağlıkla kucağına al canım 🐥🐥🐥

Yaaaaa 😍 dün aksam yazmıştın yarın regl olmazsam test yapıcam diye ses çıkmayınca regl oldun sandım 🤗 ayyy çok sevindim, sağlıkla kucağına al canım 🐥🐥🐥
Sağol canım teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin hala inanamıyorum 🙏🏼
Kızlar ben tiroid hastasıyım tsh 9 çıktı ona da baktırdım yarın hemen doktoruma gitcem ama korkuyorum biraz

Sağol canım teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin hala inanamıyorum 🙏🏼
Kızlar ben tiroid hastasıyım tsh 9 çıktı ona da baktırdım yarın hemen doktoruma gitcem ama korkuyorum biraz
Korkma hiç onu hızlıca düşürürler, ilaç kullanıyor musun? Ben ilaç + selenyum kullanıyorum

ayy cok sevındım yaaa msasallaaahh hayırlı olsun

kuzu erken yaa daha, benımde 15subat yapmadım henuz hıc yapasımda yok gercı oda ayrıda
bu ay hıc hevesım yok ya normalde 7 gun once baslardım ben. karnım da agrıyor bugun :KK43:
ben de ağrılara güvenim testi internetten almıştım dün geldi.keşke geç gelseydi.prodoctor teste güvenilir diyolar ne bileyim .

hayırlı olsun :) 4 gün önceki yaptığınız test erken test mi kaset miydi?

X