Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa sen gidi sır küpü ben de vazgeçtim sandım. Çoook sevindim maşallah sağlıkla ilerlesin gebeliğin en azından bir güzel haber aldık. E yumurtlamadan ne kadar geçti ki senin? Değer gayet iyi yani

ben de ağrılara güvenim testi internetten almıştım dün geldi.keşke geç gelseydi.prodoctor teste güvenilir diyolar ne bileyim .
hıc bellı olmuyor o canım bekle bıraz daha sen
karın agrın mı var ?
benımde testlerım baya once geldı ama yapmak ıcımden gelmıyor

Herkese hayırli aksamlar .Bugün 8 dpo, dün kan tahlili 0,1den kücük çıktı. Biraz önce predictor early yaptım foto atıtorum, sizce umut var mı hala benim icin

Eklentiler

• 20220209_164434.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 83
  • Negative Image_202229165111478.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 94
Selenyum, iyot, omega3 ve d vitamini almak da takviye oluyor tsh düşürmek için.. doktoruna bir sor istersen, ama ilaçla da zaten halledilir merak etme
Sorayım onu da belki bana da verir canım
hayırlı olsun :) 4 gün önceki yaptığınız test erken test mi kaset miydi?
Kaset testi yumurtlama 28 -29 yüksek ihtimalle çünkü klomen kullandım doktor kontrolündeydim
Yaaa sen gidi sır küpü ben de vazgeçtim sandım. Çoook sevindim maşallah sağlıkla ilerlesin gebeliğin en azından bir güzel haber aldık. E yumurtlamadan ne kadar geçti ki senin? Değer gayet iyi yani
Ayy vazgeçer miyim sabah 9 da yaptım ama özelden geç çıktı sonuç 28 -29 yumurtlama yüksek ihtimalle

Kızlar hayalet bi çizgi oluştu ben net olarak görebiliyorum ama fotoğrafta siz görebilecek misiniz bakalım testten yarım saat sonra cıktı bu arada
Bende gördüm 2. Resimde daha belirgin
hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…